Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy 3-féle embertípus van itt a Gyk-n?

Figyelt kérdés

Régóta követem az oldalt, ezek a típusok a férfiak párkeresési sikertelenségeivel kapcsolatos kérdések alatt szoktak megjelenni.


Az első csoport az incelek, azaz a nőknél sikertelen férfiak. Néhányan közülük észrevehetően elmebetegek, orvosi esetek, durva dolgokat is szoktak írni. Sokan őmiattuk ítélik el az inceleket zsigerből, pedig van az incelek között egy jóval szélesebb réteg, akik tök normálisak. Sokan közülük tanult, értelmes, józan életet élő emberek, akik keresik a sikertelenségük okát. Értelmesen, logikusan megfogalmazott válaszokat, hozzászólásokat írnak.



A második kategóriába azok tartoznak, akik nem sikertelenek a párkapcsolatok terén, ezért tanácsadóként megjelennek az említett kérdések alatt és triviális, elcsépelt tanácsokat osztogatnak. Nagyrészt nők alkotják ezt a csoportot. Sajnos általában nem túl intelligens emberek, akik rendszerint 0 empátiával rendelkeznek, és elbagatellizálják a kérdezők problémáit. Amikor pedig leírják nekik, hogy az ő általuk tanácsolt dolgokat (amik rendszerint ilyen szintű tanácsok: fürödj minden nap, használj parfümöt, vásárolj drága márkás ruhákat, menj edzeni stb.) már rég kipróbálták, és nem hoztak érdemi eredményt, változást, akkor ezt személyes sértésnek veszik és elkezdik a kérdezőt támadni. Rendszerint ehhez az eszközeik a mások hozzászólásainak a kiforgatása, hollywoodi sztárvilágból ellenpéldák kiragadása, áldozathibáztatás és akaszd fel magad típusú megjegyzések. Előtör belőlük a radikális feminizmus és férfigyűlölet. Mivel nem túl intelligens személyekről van szó, ezért ők azok akik szeretik hangoztatni, hogy mindenki minden hibáját, sikertelenségét csak saját magának köszönhet, természetesen ők szentül hiszik, hogy mindössze azért sikeresebbek a kérdésben szereplőknél, mert mindent kemény munkával és kitartással értek el. A szó szoros értelmében meg vannak győződve róla, hogy semmilyen velük született adottság, körülmény, szerencse nem járult hozzá a legkisebb mértékben sem párkapcsolati sikereikhez. Bizonyos intelligenciaszint kellene ahhoz, hogy el tudjanak vonatkoztatni a saját valóságuktól és belássák, hogy vannak emberek, akik rosszabb lapokat kaptak az élettől, ezért az eredmények nem jönnek olyan könnyen, leginkább sehogy. Mivel életük során nem voltak rákényszerülve tartósabb egyedüllétre, ezért nincs tapasztalatuk a magány tényleges valójáról, hatásáról az emberi pszichére, ezért szeretnek beletaposni a szenvedő emberekbe.



A harmadik csoportba azok tartoznak, akik tisztában vannak a dating market jelenlegi helyzetével, nem osztogatnak hasznavehetetlen tanácsokat, esetleg a környezetükben, barátaik, ismerőseik között van incel férfi, ezáltal megértéssel állnak az incelek problémáihoz. Ezt a csoportot általában férfiak alkotják, akik nem sikertelenek, akár komoly párkapcsolatban élnek. Ők azok akik reálisan látják a dolgokat, tudják hogy milyen tulajdonságok elengedhetetlenek ahhoz, hogy párkapcsolata/szexuális kapcsolata legyen az embernek, és tudják hogy ezeknek a nagyrésze pusztán adottság, illetve nem, vagy csak nagyon nehezen megváltoztatható körülmény. Őbennük nincs lenézés sikertelenebb férfitársaik iránt, abszolút emberként viszonyulnak hozzájuk.



2019. nov. 2. 21:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

Annyival egészíteném ki a második réteget, hogy erősen felszínes üres életüket és "pár"kapcsolataikat jónak hiszik. Sokuk nem azért empátiátlan, mert negatív jellem, hanem annyira üres, buta, semmit tudó, hogy az általad leírt tanácsokig jut el, míg személyiségről talán még nem is hallott. Nem nehéz tanácsot adni valamiben, amiben jónak hiszed magad. Nem nehéz jónak hinni magad valamiben, amikor azt szuperfelszínesen csinálod, végtelenül egysíkúan.


Egyébként nagyjából egyet értek. Erősen látom e három rétegbe csoportosulást.

2019. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%

Egyik kategóriába sem tartozom. Én empatikus vagyok azokkal szemben, akik sikertelenek. De addig tart a jóindulatom, amíg nem kezdenek el gyűlölködni a nőkre, és nem próbálnak lehazugozni, és látatlanban lehordani mindennek, csak azért, mert azt vallom, rám nem igazak, amiket leírnak mocskolódva a nőkre. Ilyenkor vagy hazug vagyok, vagy ronda/nyomorék/lelki sérült, mert ha egy szép és rendben lévő nő lennék, akkor nem adnám annyira le az igényeimet, hogy ne kigyúrt, gazdag párom legyen, meg ha szép lennék, alapból nem írnék az oldalra, és egyéb ehhez hasonló finomságok.

Vagy, amíg nem jönnek az olyan kamu marhaságok, hogy ha a nők komoly kapcsolatot akarnának, akkor adnának esélyt a közepes kinézetű férfiaknak, mert a jól kinézőek mind emberi nullák. Ez csak egy példa volt.

Amíg nem jön semmi személyeskedés, vagy rosszindulattól fröcsögő kesergés, addig próbálok segíteni, és nem az általad leírt sablonokkal.

2019. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
31%

#7 vagyok.

A magyarázat az, hogy azért haverkodnak, meg jófejkednek, mert nem veszélyesek rájuk, nem jelentenek riválist számukra.


Nőként mondom, hogy ilyen téren a nők is nagy játékosok ám... Na, ők pl dícsérgetik a ducika, hátrányos külsejű társaikat, hogy így is szépek, meg aranyosak, biztos lesz, aki majd így szereti őket. Csökkentve így a vetélytársak számát. Képesek direkt ilyenekkel barátkozni, bebiztosítva, hogy ők nem fogják elszedni a pasijukat. Na meg utcán, buliban egy kategórián aluli csaj mellett könnyű "jócsajnak" tűnni, és élvezni a bámészkodókat, begyűjteni a bókokat....


Na, a férfi is hasonló, csak egyszerűbb szerkezet, de ő is úgy van, tán bátorítja, nem rúg bele, miért tenné, mikor számára nem jelent vetélytársat. Ők is szeretnek ilyenekkel haverkodni. Na nem az elmebeteg gyűlölködőssel ám. Inkább a kis jó lelkű szerencsétlen töketlen balekkal.


Az incel szó pontos fordítását, konkrét jelentését én is tudom (miután anno itt láttam, na de pont egy olyan kérdésnél, ami ezt feszegette, a vele járó hozadékokat, a kérdező linkelt is valamit, de ez nyáron volt, hiába kerestem most, nem találtam meg a kérdést...)

2019. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
28%

81%-os, had meséljek neked valamit!


Az a probléma, hogy ti, nők akik ide irkáltok, abszolút nem veszitek magatokat észre, hogy csak egymás szemében vagytok jók, mások szemében nem. Nézd meg a most magadat. NEM BÍRTAD KI, hogy ne szólj be egy gúnyos, ironikus megjegyzést ahelyett, hogy inkább elgondolkodtál volna az önképeden, hogy miért ez a vélemény. Amikor olvasom ezt az oldalt, mindig meglepődök az itteni nők stílusán, hogy milyen hideg, beszólogatós kommenteket írnak egyes topikokba. A kritikát abszolút nem bírják, a nőket semmiféleképpen nem lehet krititálni. Szerintetek egy valódi férfi minden körülmények között segget nyal, negatív véleménye nem lehet, nem fogalmathat meg egy egészséges kritikát a női társadalommal szemben.


Azt hiszed, hogy ez nornális?


Nem, nem az. Ismétlen: tapasztalatból tudom, hogy a sikeres nők nem GYIK-eznek. Az, hogy a "kemény mag" 0-24-ben itt lóg, egy olyan oldalon, és rovatban, ahová többségében sikertelen, megkeseredett emberek járnak, jelzi, hogy miféle nők lehetnek itt. Egy jól kinéző, sikeres nő NEM fogja azzal tölteni az idejét, hogy Balázska kérdéseit olvassa, amiket beszólogat. Ahogyan az incelek ide járnak kiélni a frusztráltságukat, úgy jártok ide, ti is. Egy boldog, sikeres nőnek, nincs szüksége arra, hogy regényeket kommenteljen, amiben itt sérteget másokat. Ti csak azért tartjátok magatokat értékesebbnek, mert azok a szerencsétlenek senkivel sem dugnak, titeket meg azért valaki megdug. Ne bízd el magad! Napjainkban a csúnya, ostoba nőket is megdugják. Én is megdugtam egy csúnya nőt, amikor nem volt más. Ettől tehát nem megy még fel az értéketek.


Még valami, így a végére: ha a nők élőben is ilyenek lennének, mint amit itt tapasztalok - most jól figyelj! - JOGOSNAK tartanám a hímsovinizmust. Ilyen utálatos, nagyképű, gúnyolódó nőket ugyanis el kell nyomni. A való életben azonban szeremcsére erre nincs szükség, mert vannak szeretetre méltó, kedves lányok. Olyanok, amilyenek a GYIK-es lányok soha nem lesznek.

2019. nov. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%
Szerintm legalabb 18fele csoport van. En a haromba nem tartozom de a 18ba se. Az a helyzet hogy amig ezt a szoveget beirtad akar csajozhattal volna is akkor elobbre lennel
2019. nov. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor a negyedik csoportba tartozom.


9 éves kiegyensúlyozott kalcsolatban élek, van már egy lányom és sikeres vagyok az életben.


Kertelés nélkül leírom az általam vélt igazságot és az igazi problémára szoktam válszolni.


A válaszaimat leszokták pontozni...


29F

2019. nov. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%

Kicsi kiegészítés kellene.

Mi van a perverz hülyékkel, akik ha azt olvassák hogy L vagy N már beindul a privát áradat. Meg irkálják a hülye cukiskodó smileykat, csak hogy esélyük legyen nővel kommunikálni/ismerkedni vagy vmi perverz szöveget letolni. Ezek is megérnének egy csoportot. Általában férfiak csoportja.


Lehetne egy gyik libsi csoport is.

Ebbe a csoportokba bele lehetne tenni, akik mindenki jogaiért kiállnak, és bárki aki rossz szót szól egy egyén valamely küllemi jellemzőjéről, múltjáról az igazából dögöljön meg. Kövér, sok emberrel szexelt vagy tudom is én kutyával akkor őt milyen "aberrált az" akinek ezzel nem szimpatikus.

Ez jellemzően nők csoportja, akik sérelemnek vesznek minden ilyet. Sőt ha már arról van szó hogy nő, de mondjuk afrikai akihez gőze sincs akkor is beindul a rinya, hogy de kérem.


Vannak még akik normális tanácsot adni jöttek az oldalra és azt is próbálják most is tenni, de ebből szerintem vajmi kevés van.


Illetve én mint nárcisztikus személy. Saját csoportot alakítanék magamnak, mert én azért lennék itt mert régen érdemi kommunikációt(beszélgetést sőt akár vitát) lehetett véghezvinni akár férfi akár nő között. (férfi férfivel, nő nővel is akár) Manapság ez már zéró, vagy legalábbis konvergár hozzá. De lassan itt hagyom ezt a fertőt megint 1 évre mert a szint nem igazán emelkedett egy ideje...

2019. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
29%
Az a baja a kérdezőnek, hogy az itteni nők nem túl incelligensek, na... 😂
2019. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Kezdjük ott, mi az az incel? Honnan jött ez a kifejezés? Szükség van rá egyáltalán, vagy csak azért használják, mert "divatos"?
2019. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%

Én pl elsősorban azért járok gyakorira, hogy olvassam a kérdéseket-válaszokat, ritkán válaszolok, csak amikor tényleg úgy érzem, hogy olyat tudok írni, ami hasznos és más még nem írta (kb heti-kétheti 1-2 válasz, de van, amikor hónapokig fel sem nézek), normális tanácsot igyekszem adni, nem állok bele vitákba és egyéb sz@rdobálásba. Viszont ha valaki a normális kommentemre válaszol mocskolódással, a szavaim kiforgatásával, messzemenő, rosszindulatú következtetések levonásával, akkor igenis válaszolok neki és nem leszek vele kedves.

"Amikor olvasom ezt az oldalt, mindig meglepődök az itteni nők stílusán, hogy milyen hideg, beszólogatós kommenteket írnak egyes topikokba."

Ok nélkül szerintem kevesen írnak ilyen hangnemben, viszont álszentség lenne azt várni, hogy a habzó szájjal mocskolódó kommentekre is majd kedvesen, szolid mosollyal, kifogástalan modorral válaszol bárki is csak azért, mert vaginája van és ezért neki nem illik elküldeni valakit a pitsába.

2019. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!