Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a cikkről? Egyetértetek vele vagy nem?

Figyelt kérdés
[link]

2019. nov. 3. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarod esetleg kivonatolni néhány sorban? Köszi.
2019. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Magyarázkodás. Egy 30-as nő kevésbé vonzó, mint egy 20-as.
2019. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Én 30 évesen jobban éreztem magam a bőrömben, mint 20 évesen. Tudom, hogy sokak szerint a szexpiaci értékem hanyatlóban volt, de mivel jó párkapcsolatban éltem, ezért ez nem érdekelt. 20-as éveim eleje a csalódásokról szólt, önmagam kereséséról. 25 után találtam meg önmagam, akkor lett először tartalmas párkapcsolatom.
2019. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
0%

A cikkben szereplő nők jobban néznek ki 30asnak, mint huszasnak. Röviden ennyi.


Az àtlagnőre ez korlàtozottan igaz, legtöbben 27-30évesen vannak a csúcson. Mindezt sértegetés nélkül.

2019. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Genetika és életút függő a dolog.
2019. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lachesys ***** válasza:
76%

szerintem ez totalisan egyenfuggo. nyilvanvaloan ha vki kover volt 20 evesen, aztan dolgozni kezd es megengedhet egy szemelyi edzot, jo kajat, mas oltozkodest, az kivirulhat es nezhez ki sokkal jobban, mint korabban. igyanigy egy magara ado 30as nezhet ki sokkal jobban, mint egy kover, elonytelen tinis osszevissza ruhakban jaro 20as. egy bombano meg nem megy at akkora változáson, inkabb max oltozkodes teren, de inkabb csak kifinomultabbak lesznek, mert 20 evesen esetleg meg a kipakolok-mindent ribis vonal ment, 30askent meg mar pretty businesswoman stilus.


amugy meg nyilvan 30 kornyeken, 25-30 kozott lenne idealis megallapodnia a noknek szerintem (en is no vagyok), egyszeruen azon okbol, hogy 35 folott mar szignifikansan csokken a szingli ES normalis pasik szama, akik ki is neznek valahogy. de egy VONZO 30as no nem fog egyedul maradni, hiaba riogatnak itt minden hulyeseggel a gyakoris nyigo incelek. persze szamit, miert van egyedul. pl veget ert egy kapcsolata... de aki 30 eves koraig nem talalt egy pasit aki mellett megallapodhat (abban a korban amikor ugye a legtobbet udvarolnak a noknek, meg kb barhova megy ha kinez vhogy leszolitjak), az valamit elrontott. vagy tulsagosan valogatott, vagy balfhaszokat valasztott, stb.

2019. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszi 2#ˇ#4 :)

Igen, elképzelhető, hogy jobban néz ki az ember 20 évesen, bár sokakra ez nem igaz, de hogy mikor érzi magát jobban az ember az nagyon változó és nem életkor függvénye.

20 évesen keveseknek van kialakult ízlése, véleménye, lehetősége jól vagy jobban élni, 30 körül pedig már kezd tisztába jönni magával az ember. Mit vár a másiktól és önmagától, és ezt hogyan érje el.

2019. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Végig nem olvasom a cikket, de 30 éves ember még nem öregszik látványosan, úgyhogy a 10 évvel fiatalabb önmagához képest vett különbség a stílusán meg az életvitelén múlik.
2019. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 torkosborz ***** válasza:
A sminkesek csodát tudnak művelni, akár a fostoshop.
2019. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 30 évesen sokkal jobban érzem magam, mint 20 évesen. Nem érdekel a "piaci értékem"
2019. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!