Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jól tud kialakulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jól tud kialakulni egy párkapcsolat, ha a nőnek már van gyereke?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan 1 éves a baba, a hölgy pedig nagyon tetszik, de még nem volt komoly párkapcsolatom, és félek ilyen felállással "indítani". Vannak itt olyan férfiak, akiknek van ezzel kapcsolatos tapasztalata?

2019. nov. 5. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Semmit nem befolyásol
2019. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanannyira mintha nem lenne gyereke. Semmi jelentősége nincs.
2019. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok.
2019. nov. 5. 08:45
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha szakítotok, nehezebb lesz az elválás, hiszen a gyerekkel is jóban leszel, szeretni fogod (gondolom).
2019. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Egy gyerek nem befolyásol semmit egy párkapcsolatban? Ti is messzire vagytok az igazságtól. Csak a saját kapcsolataimról tudok mesélni. Az biztos, hogy akármennyi időt, szeretetet és energiát raksz a kapcsolatba neki te max csak a második lehetsz mivel a gyerek az első. Mindent a gyerekhez kell igazítani. Ha utazni akarsz akkor eleinte nem hagyja otthon a gyereket vagy hozni akarja magával. Egy nyugodt relaxálos wellness, spontán felnőtt dolgok mind kuka. Arról ne is beszéljünk mi van ha az apuka bekattan és vagy a pénzt vagy a gyereket vagy anyucit vissza akarja venni. Haverom járta meg a legjobban nő+gyerek aztán apuka észbe kapott "lol van egy kölköm meg nő akit megkefintettem". Utána bezsarolta anyut, hogy csak ő gyerek apja aztán szereti is még meg van píz is. Szóval azóta boldogan veri a nőt megint.
2019. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
1 tapasztalat, hű de világrengető dolgok.
2019. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Második lehetsz"


Az ia beteg aki egy gyerekkel akar versenyezni férfiként. Vagy te is a pótanyát keresel?

2019. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva az 5/7 -es válasz tűnik olyannak, ami a legrealisztikusabb (noha persze riasztó) képet festi le erről az egész helyzetről a maga mélységében, láthatóan hitelesen, valódi tapasztalat alapján. A pozitív hozzáállás nyilván kell, de tudni érdemes, mit vállal az ember. Én is azt érzem az első kommunikáció óta, hogy a nőnek baba az első (és az is marad, mert miért is ne így lenne???), rám pedig csak szüksége van a családnak, mert ugye férfi az kell, de nem én vagyok a nő érzelmi alapkapcsolata. Olyan párkapcsolati fél, akinek mint férfinek tudnia kell a helyét már első pillanattól, másodikként a baba után, kicsit furcsának és lelkileg nehéznek tűnik. Lesz, ami lesz, még nem tudom, hogy belevágok-e.
2019. nov. 5. 09:40
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nincs személyes tapasztalatom, de környezetemben láttam ilyen felállásokat.


Amiket mondani tudok:

- elég sok mindent befolyásolhat negatív irányban ez a felállás, de nem feltétlen a gyerek miatt, hanem amiatt, hogy az exe hogy viselkedik, milyen kapcsolatban vannak, az ex túljutott-e már a szakításon, próbál-e fúrni... még ha a nő tök korrekt is mindenben és a gyerekkel is jó a kapcsolatod, át kell gondolni, hogy esetleges ilyen drámázásokat, vagy hogy megpróbál az ex ellehetetleníteni, vagy hogy áll a dráma amiatt, mert a nő és az ex vmi gyereknevelési kérdésben mit gondol, hogy tudsz viselni

- kérdés, hogy a nő társkapcsolatot keres-e, vagy elsősorban pótapát... vannak esetek sajnos, amikor az utóbbi jobban előtérbe kerül (a te igényeid MINDIG a gyerek alá vannak helyezve, és nemcsak ésszerű esetekben)... a gyerekemet ne neveld, de költsd rá a fizetésed nagy részét stb.

- elképzelhető, hogy a gyerek nem fog téged kedvelni - kérdés, hogy azt hogy leszel képes megváltoztatni vagy elviselni... vagy hogy jön a "nemvagyazapáááááám", ha megpróbálod nevelni

- az biztos, hogy nem lehet olyan könnyen, spontán tervezni, mint egy gyerektelen nővel... az ex látogatási idejét is bele kell számítani a dolgokba, mindig lehetnek utolsó pillanatos változások (a gyerek rosszul lesz, utolsó pillanatban lesz vmi sulis program, az ex lesz rosszul és a betervezett hétvégi romantikázás helyett gyerekcsőszködés lesz a program; a betervezett éttermezéás helyett a gyereknek kell új cipőt venni stb.)

- az is eléggé be tud tenni, ha az ex telibekakilja a bíróság által meghatározott gyt-fizetést és látogatási időpontokat

2019. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2021. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!