Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is elfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is elfordult már olyan, hogy hirtelen a semmiből berobbant valaki az életetekbe aki aztán fenekestül felforgatta, megváltoztatta azt? Hogy fogadtátok?

Figyelt kérdés
Jól sült el végül a dolog?

2018. okt. 17. 03:50
 1/10 A kérdező kommentje:

Remélem teljesül a kívánságod :D

Meg azt is, hogy az én történetem nem fosul sül el.

2018. okt. 17. 04:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Köszi. Mi a történeted? 🙄
2018. okt. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lényegében az ez alatti kérdés.
2018. okt. 17. 04:46
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem most jöhetne egy nő aki felforgatja az életem. Csak munka és gyerek, asszony le se toj... 41f
2018. okt. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt valami hasonló pár éve. Szinte az egyik napról a másikra eszméltem rá, hogy beleszerettem az egyik a kolléganőmbe. Bár inkább csak fellángolásnak nevezném. Tipikusan az a helyzet volt, mikor állandóan csak az adott személy jár a fejedben és még azért is odavagy, ahogy a levegőt veszi. Eléggé megviselt az egész, mivel egyrészt tudtam nem lehet köztünk semmi sem. Másrészt kapcsolatot se akartam. Úgyhogy igyekeztem elfojtani magambam az érzést, hogy kiszeressek belőle. Ugyan szenvedtem lelkileg eleget, mire ezt sikerült elérnem. De mondhatjuk, hogy jól sült el a vége. Mármint az én szemszögemből.
2018. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Igen, a semmiből és olyan 20 perc kellett hozzá. Végül is szerelem, szeretet, házasság, gyerek, minden lett belőle.

Én egy állandóan bulizós alkeszból lettem egy családszerető, családért mindent ember.

2018. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Jól fogadtam bár az új élethez picit nehezen alkalmazkodom. Furcsa hogy egyszer csak igazodni kell valakihez, hogy nem egyedül alszom/eszek, hogy valakit érdekel milyen napom volt..stb.. most azt érzem jól fog elsülni de még csak 2 hónap telt el mióta az életembe robbant.
2018. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Idén év elején ismertem meg valakit, nem akartam ismerkedni, munkahelyet váltottam, azon volt a fókusz, aztán jött ő... Csak akkoriban lépett egyik kapcsolatból a másikba, nekem esélyem sem volt.

Ennek ellenére odafigyel rám, mai napig, nem tudom, mi lesz. Én nem tudom nem szeretni, és nem tudom, miért, pedig most nincs remény többre, még ha a jövőben lesz is. Utálnom kéne, féltékenynek lenni a másikra, tombolni, sírni, de nem ezt érzem, akármi történik, csak annyit érzek, hogy szeretem, és jó, hogy jött az életembe.

2018. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Feltépte régi sebem.

Ha meglát mosolyog az ebem.


Egy pénteki napon történt.

Megsértette egy banya az ént.


Dühös voltam aznap.

Kár, hogy nem lettem pap.


De az a lány engem figyelt.

A többi kan engem irigyelt.


Bár olykor odanéztem.

Bátor voltam, volt phénzem

A düh magával ragadt.

De a lány velem maradt.


Tüzes volt a szemem.

Düh vette eszem.


(Ez a néhány sor arról szólt, egy banya igazságtalanul pálcát tört felettem, és így mentem dolgozni, azt a lányt akkor láttam elösször)


Teltek múltak a napok.

Brutál recskáztak a papok.

El is feledvén őt.

Meglátva újra érzem a hőt.

Nocsak, ki lehet Ő?

Látom ruhája bő.

A szemét le nem veszi róllam.

Magas lány, jól van.


(Itt leírtam, hogy a péntek semmit sem jelentet, jött egy újabb hét, majd még egy, és akkor látom újra őt, mert ismét reggeles. Szóval kéthetente láttuk egymást)


Azt mondja "Szia."

Nincs nálam pia.

Füllre nem talál.

Boldok ki ejakulál.


(Itt arról van szó, már annyiszor beszoptam, hogy nem is nekem köszöntek, integettek. És figyelmen kivül hagytam.)


Majd folytatom.

2018. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az oktatóm jól felforgatta az életem. De izgalnas volt legalább a jogsi megszerzése... :)
2018. okt. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!