Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egyetértetek abban, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egyetértetek abban, hogy a ha valaki nagyon, de nagyon megbánt, az megbocsájthatatlan? Sőt én annak a híve vagyok, hogy ő is kapja vissza ugyanazt, amit én kaptam tőle.

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy bosszúálló típus, de úgy érzem, hogy ez túl sok volt tőle (exemtől)... Azóta mentális problémákkal is küszködök, paramoiám, téveszméim vannak stb. Sajnos gyógyszert is kell szednem. Egyébként agresszió is előjött belőle néha, sokszor kiabált velem, nehéz volt vele kibírni, több mint másfél évet. A végén már egyre ritkábban jött, mindent a munkára fogott. A kocsija volt a mindene, pedig nem egy luxusautó. Állandóan fényezte és takarította. Egyszer ráléptem a kocsi küszöbére és, nagyon flegma volt velem, azt mondta hogy összekarcolom a cipőmmel, ami egyébként teljesen lapos talpú volt.

2019. nov. 13. 02:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Ha ez volt vele a legnagyobb problémád, hogy vigyázott az autójára, akkor ő járt jobban, hogy vége...

Egyébként nem értek egyet vele, a visszaadással meg végképp nem.

2019. nov. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

100%ig igaz hogy NEM kell megbocsatani mindenkinek. Nem lesz tőle jobb a lelki világod, nem lesz könnyebb tovább lépni, aki pedig ezt mondja, annak általában nem voltak olyan hatalmas árulások az életében.


Viszont a visszaadástól sem lesz jobb.


Gyűlöld nyugodtan, de próbálj a jövődre koncentrálni, és kizárni az illetőt a gondolataidból és a jelenedbol.

2019. nov. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Az önbíráskodással sosem értek egyet.. Tedd túl magad rajta, ennyi.
2019. nov. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

1. Megbántani nem lehet, csak megbántódni.

2. Az első pontból kifolyólag te a bosszúállás bármilyen formájával csak saját magadnak ártasz. Sokan ezt karmának nevezik, de túl van misztifikálva ez a szó, és el van torzítva rendesen. Mivel a világ, amit tapasztalsz, csak a te projekciód, így amikor rosszindulattal, gyűlölettel fordulsz mások felé, akkor negativitás jelenik meg a projekciódban, ami által szenvedni fogsz. Valójában ez a karma, nem több.

2019. nov. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a legnagyobb problema, hanem hogy nagyon sok aprosagba belekotott, o amolyan igazi konfliktuskereso ember... Egyetlen olyan kirandulasunk sem telt el ugy, hogy ne tegyen ram valamilyen szemrehanyast. Sosem kert bocsanatot. Es itt jon a szamomra "legferfiasabb" esete: messengeren hajitott ki, mint egy szemetet. 2 nap is elmondta, nem kellesz mar. Eloszor azt hittem viccel, aztan rajottem, hogy nem. Nem mert a szemembe nezni!!! Itt hagyta s cuccait is (nem sok minden volt itt, de volt smi mergemben el is egettem), hisz nalunk is ritksan jott. Voltak elo- es intojelek is. Hazudott is joparszor a multjarol, 3 verzioban sikerult magat vazolnia. 😞 Mindesetre ha meg ha faj is, mert borzalmssan ossze van torve a szivem es megalazottnak is erzem magam, akkor se vagjak vissza. Csak nekem o volt az 1. es latom rajta, hogy neki ez mar nem az elso szakitasa. Nem viselkedne akkor ilyen kozombosen. Egyfajta rovid kalandkent elte o ezt meg, hazududott hogy szeretett es arrol hogy komolyan gondolja Velem. Hat at lettem cseszve. Nem tudom nemelyik ember erkolcsi szempontbol mar a beka segge alatt az orszagban. Szegyen... Azt meg hogy en hogy dontok? Majd inkabb sajat magamra hagyatkozok. Koszonom a valaszokat! Sziasztok
2019. nov. 13. 04:45
 6/15 A kérdező kommentje:

*Es meg valami kimaradt, olyan dologra akart rabeszelni, ami nem torvenyes. Nem szeretnem reszletezni, ne is kerdezzetek, mert erre nem fogok valaszolni.

Ez erintett amugy a legerzekenyebben, utana meg jobban elojottek a fobiaim. Nem volt jo ember higgyetek nekem, megerdemelne a bosszut...

2019. nov. 13. 04:58
 7/15 A kérdező kommentje:
Az utobbira meg reagalhattok, ha gondoljatok aztam zarjuk le szerintem, es en majd a vegen merlegelek azt hiszem.
2019. nov. 13. 05:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én tendenciám azt mutatja, hogy idővel mindenkit utolér a sorsa.

Legalábbis azok akik keresztbe tettek nekem a kapcsolataim alatt, idővel mind megkapták a büntetésüket a sorstól.

2019. nov. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
99%

A fobiaidrol és ideggyengesegedrol nem az ex tehet.

Amúgy meg mi a francnak hiányzik, ha ugy viselkedett veled, mint ahogy írod? Örülj, hogy megszabadultak tolem

2019. nov. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked első körben önmagadra kéne haragudni, hogy hagytad mindezt. Minek hiányzik, miért nem léptél már az első intő jelnél? És ne haragudj, de nem miatta vannak mentális problémáid és paranoiád, az valmai öröklött ideggyengeség, nekem egy bántalmazó nevelőapa és gyermekkori molesztálás ellenére sincsenek ilyen problémáim. Nem is akarok senkin bosszút állni, az energiáimat önmagam építésébe fektetem. Neked is ezt javaslom. Amíg rá gondolsz, gyűlölöd és bosszúra vágysz, még mindnig hozzá vagy kötve ezer szállal.
2019. nov. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!