Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó csajoknak párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó csajoknak párkapcsolat jut az átlagosaknak csak szex?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 21:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sokszor úgy érzem, hogy épp fordítva. Egy átlagos nőt legalább csak akkor keresnek, ha feltételezhető, hogy belsőre is tud valamit. Egy szép nő meg vakarhatja le magáról a kanos selejt tetveket is, akik csak addig látnak, hogy cicipopsiszéppofi. Gusztustalan
2019. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Jó csaj? Hmmm. Mit nevezünk jónak és átlagosnak? Mutass be egy matematikailag bizonyított általános kéetet a jó csaj kifejezésre.
2019. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem jut, en mit szoljak? 🤣
2019. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én orrplasztika előtt átlagos voltam, sőt az orrom kimondottan csúnya. És igen, amióta megszépültem, van barátom. Előtte meg mindig csak szexre mentek, legalábbis azok a pasik, akik nekem bejöttek volna.
2019. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem a külsődön múlik... Sokkal inkább azon, hogy milyen közegben és milyen típusú férfiakkal ismerkedsz...

A többi hisztikirálynőnek meg csak úgy mellékesen megjegyezném, hogy ugyan árulják már el, hogy mégis mi alapján megy a rinya? :D Ha egy férfi válogat, szexista bunkó, de egy nő megteheti, hogy neki tetsző férfiakkal álljon szóba? :D

2019. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Drek, en ketszer olyannal probaltam kapcsolatot, aki kulsore nem tetszett, de kedvesek voltak hozzam...eleinte. Elso alkalom utan mar csak dugni voltam jo, ugy nem is talalkoztunk, ha nem lehetett szexelni.
2019. nov. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 nagyon sajnálom ami veled történt. Annyira rossz ebbe belegondolni, hogy vannak akik így kihasználnak egy másik embert .
2019. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy jó nő megválogatja hogy kivel áll le, és van tartása. A tartás nélküli igényteleneknek meg csak a szex jut valami kiéhezett h*lyegyerekkel.
2019. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztalom, hogy ez pont fordítva van.
2019. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

16-os idővel az ilyeneket megtanulod kiszűrni. Eleve soha nem értettem meg, hogy ha valakit szeretek, miért ne találkoznék vele úgy is, hogy nem lesz szex teljesen mindegy, hogy milyen okból kifolyólag. Sajnos a gerincesség nem függ össze a külsővel. :/ Úgy hogy ne köss kompromisszumokat, mert így vagy úgy visszaütnek egy idő után.


Egyébként akár -1000%-ig is pontozhat a sok mártír, attól még nem lesz igaza. :D

2019. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!