Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért vált ki agresszivitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért vált ki agresszivitást néhány férfiból, ha egy nő mutogatja magát?

Figyelt kérdés

Nem az egy átlag, egészséges nő egyik lételeme, hogy tetszeni akar, szép akar lenni, megmutatja magát?

Szerintem ettől nő egy nő.

Ha az utcán megy az ember, szinte kivétel nélkül minden nőre elmondható az, hogy nagyon odafigyel magára, a külsejére.



2019. nov. 19. 03:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Tehát a kullemtől nő a nő szerinted. Rém ostoba vagy bazzzzmeg.
2019. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%
Küllem is már bocs,de nem baj neked maradhat a farmerpólós,ülepes gatyás, tornacipős ízléstelen nő,a jó nők maradnak nekem pl.
2019. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Nyakig beöltözve is füttyögnek utánam.Azok agresszívak akiknek nem jut nő,vagy pedig csak tárgynak tekintik őket
2019. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy egy nő odafigyel a külsejére, meg az, hogy mutogatja magát, az két, teljesen különböző dolog.

Ha te nem érted, mi a különbség a kettő között, az téged minősít, kérdező!

2019. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%

Most mi számít magamutogatásnak? Már az is, ha valaki csinosan öltözködik? 4 éve edzek, arra az alakra, amit így elértem, nem húzok mindent takaró göncöket, szeretek szexin öltözni, de nem úgy, mint egy útszéli. De szerintem combközépig érő miniszoknya, félig áttetsző fekete/mintás harisnya VAGY (tehát nem egyszerre) egy kis dekoltázs (nem köldökig kivágott cucc) belefér. Magassarkú alap.

Azon csak röhögök, ha valaki emiatt pattog, hogy ezért van több nemi erőszak (forrás? mihez képest több?), hány tőlem, kapcsolatra alkalmatlan ribizli vagyok (van párom 7 éve). Igazából én örülök is ennek sok nyomorultnak, mert nem látják, mekkora senkkiházik, én meg igen. Ad egy fajta felsőbbrendűséget.

2019. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hááát... nem is tudom, ki akarna olyan nővel házasodni, akire ribiként néznek. Normális férfi nem. 😁 Ez nem büszkeséget, hanem szégyenérzetet vált ki normális emberből. Nem agresszivitást vált ki, inkább lenézést.
2019. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!