Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 10ből átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 10ből átlagos hány huszonéves lány vállalja be hogy nulláról elkezdi az életet egy pasival közösen, illetve hányan ülnek bele inkább a készbe?

Figyelt kérdés

Tehát az első : szegény pasival közösen egzisztenciaépítés.


Második : módos pasi, kész pitsa, meleg málé.


2019. nov. 20. 22:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

" Mondjuk a nők 10%-ának jutna olyan pasi aki gond nélkül alá tud rakni mindent. "


10%-nak sem. Az azt jelentené, hogy a még mozgásképes férfiak közül minden 10-ik kifejezetten gazdag. Na ez igen nagyon messze van a valóságtól.

2019. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, hogy mennyi az annyi, de én azt az oldalt erősítem, aki inkább a saját útját járja. Az a biztos.


A lakásomat a szüleimtől kaptam, kihajtottam 2 diplomát, nehogymár azt kelljen lesnem, mikor nyom a pasim a tenyerembe egy zsetont. Technikailag a készbe ültem, de párt sosem azért választottam, hogy a készbe üljek, mert onnantól börtön és függés az életem. A szüleimnek hálás vagyok, de nélkülük valószínűleg inkább választottam volna a magányos farkas módot. Az enyém akkor is az enyém és senki sem mondhatja meg erre alapozva, hogy mit csináljak. Nekem ez minden pénzt megér. :)

2019. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

"de én azt az oldalt erősítem, aki inkább a saját útját járja. Az a biztos.


A lakásomat a szüleimtől kaptam, "


:D

2019. nov. 20. 22:58
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem azért választ, de valahogy mégis nagyon sokszor alakul úgy... "véletlenül" ಠ_ಠ


Fordítva is igaz ez amikor a férfi nem ezért meg azért választ, de valahogy mégis az üresfejű cicababa lesz a választás győztese.


Annyira seems legit ilyen téren szinte mindenki.

2019. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
25%

Őszintén: Mi értelme ennek az oldalnak és az egész pontozásnak? Borkai 2 csaja biztos odavolt szerkesztve a videókra és hasonlók. Meg véletlenül sem a nőkre jellemzőbb, hogy idősebb férfit akarnak és többször költöznek a nők férfiak lakására, mint fordítva...

Ehhez képest azok a válaszok, amelyek leírták, hogy léteznek ilyen nők (nem mind!), meglettek szórva egy kis 0%-os pontozással.

Szánalmas, hogy az oldalon naponta mennyien köpik magukat szembe. Nem véletlen, hogy tele van az oldal megkeseredett, senkinek sem kellő nőkkel, akik mindenre csak a piros kezet képesek nyomni, 0 önkritikával rendelkeznek, mindent magukra vesznek és mindenkire, aki mást mond, csak annyit húznak rá, hogy lúzer és szűz. Mint ahogy a fidesz minden ellenzékire, hogy a soros.

Majd belinkelem az álszent válaszaitokat azoknak a nőknek, akik az első 10 kérdésben már azt kérdezték tőlem, hogy van e kocsim és házam.

2019. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező: a szüleim úgy adnak, hogy semmit sem várnak vissza. A párom esetében nem tudhatom, hogy hol kéri rajtam számon, hogy az ő pénzéből élek. Egy szülő feltételek nélkül ad. Egy idegen nem.


És inkább tartsanak be nekem a szüleim, mint egy idegen, akinek ezáltal jóformán szexrabszolgája legyek a megélhetés érdekében. De a szüleim sosem adtak nekem feltételekkel. Ami az enyém, az jogilag az enyém és az is marad. Ebben jobban bízom.

2019. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%
Hu de unalmas vagy!
2019. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
U can't touch this.
2019. nov. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
30%
#16 de basszus akkora anyagi előnyből indulsz, amit az emberek jó része egy élet melóval sem tudna összespórolni. innen nézve vicces ez a nagy független énkép. nyilván aki megkapja indulásnak ami másnak egy élet célja akár annak nem kell ilyen döntéseken elgondolkodni. de a lényeg itt az, hogy te nem vagy döntési pozícióban ebben a kérdésben. és nem arról van szó, hogy valahogy döntesz. ezt a részt a szüleid már lejátszották.
2019. nov. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
85%

"Szánalmas, hogy az oldalon naponta mennyien köpik magukat szembe. "


Pontosan ki is és hogyan?

Én a magam nevében nyilatkoztam, és leírtam az igazat a kapcsolatomról, hogy együtt teremtettük meg az egzisztenciánkat a nálam fiatalabb párommal.

2019. nov. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!