Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 10ből átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 10ből átlagos hány huszonéves lány vállalja be hogy nulláról elkezdi az életet egy pasival közösen, illetve hányan ülnek bele inkább a készbe?

Figyelt kérdés

Tehát az első : szegény pasival közösen egzisztenciaépítés.


Második : módos pasi, kész pitsa, meleg málé.


2019. nov. 20. 22:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
21%

#20: Azokra, akik lepontoznak mindent, amiben minimálisan akárcsak 1 nőről is bármi negatív van írva. Unalmas és gyerekes.

Nem rád gondoltam, de azt sem értem, amikor egy adott kérdés az emberek egy részéről szól, majd a válaszok nagy része arról szól, hogy egy csomóan leírják magukról, hogy ők nem, ők mások és ilyesmik. NEM az a kérdés, hogy 1-1 ember mit csinál, hanem az, hogy 10-ből átlagosan mennyi mit csinál.

2019. nov. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Fruzs33 ***** válasza:
100%

19 vagyok.

Én az elsőt választottam,mivel nekem nem kell a módos pasi,mert a párom nem a pénzautomatám.

Nem vagyunk gazdagok,de amit tudunk megoldunk együtt közösen.Másfél éve, (18 voltam akkor) vagyunk együtt,és januárban költöztünk össze,10 hónapja.

2019. nov. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista vagyok és pár évig még az is leszek.Számomra csak az a fontos,hogy egy olyan srácot találjak majd,aki normális munkával rendelkezik,aki nem lébecol az életben és vannak tervei,céljai. Nekem szerencsém van,a szüleim mindenben támogatnak,nagyon jó diplomám lesz. Nem várom el senkitől sem,hogy a jövőben adjon alám mindent.
2019. nov. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
19: miért hiszed, hogy ha nem lenne semmim, nem lennének elveim? Láttam, milyen így élni. Magamnak nem akarok ilyen sorsot, akkor sem, ha hitellel jár. Az, hogy a szüleim is ezt az elvet vallják és nem tennék ki a lányukat annak, hogy idegen farkaktól függjön, a felelős gyermekvállalás kategória, amiért egyébként rettenetesen hálás is vagyok.
2019. nov. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én a harmadik utat választottam.

Kijöttem külföldre (Wales) tanulni és már elkezdtem a tanulmányaimmal kapcsolatos munkát végezni, és mindkét helyen törtetek előre, "nevet szerezve" magamnak.

Eközben a szüleim havonta utalnak nekem egy bizonyos összeget, de előre szóltak, hogy a kollégium után mindenképpen segítenek majd a lakás vásárlásban, ha Wales pedig nem jönne be, itthon vár két üres lakás. Utóbbiakhoz nem szeretnénk nyúlni, mert jelenleg mindkettőt egész jó áron adjuk ki.


Jelenleg szingli vagyok, de nyilvánvalóan ha lesz párom, akkor vele fogok együtt élni, és együtt csinálunk mindent.


Addig viszont miért vártam volna, ha pár nélkül is el tudtam kezdeni?


21/L

2019. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Azért a "készbe beülni" dolognak van egy olyan hátulütője is (a nő számára), hogy ha a pasinak van lakása, akkor ő (nő) kb. ugyanazzal a két bőrönd ruhával megy el akár 30 év múlva is, amivel jött. Tehát ha úgy vesszük, jó, hogy beült a készbe, de "cserébe" semmije sincs egy válásnál. (Ha meghal a férje, akkor van persze haszonélvezeti joga az általuk lakott lakáson). De válásnál akár 50 évesen is mehet egy szál ruhában a lakásból.
2019. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!