Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialakulhatott benne valamilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhatott benne valamilyen érzelem irántam? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Laza kapcsolatban vagyok egy sráccal, a szex a lényeg, bár annyi időt vagyunk együtt, amennyit tudunk és közös programok is vannak együtt alvással, de mégsem az az igazi, romantikus kapcsolat. Nem viselkedünk párként, nem fogjuk az utcán egymás kezét, nyilvánosan nincs csók.

Nem szerelmes szerintem belém, de pár napja elmentünk egy kiállításra, nagyon jól éreztük magunkat és akkor egyszer csak magához húzott és megcsókolt, a kezemet is fogta.

Máskor csak szex közben, vagy kettesben szoktunk csókolózni.

Vajon valami alakulhat benne?

22/l, ő 29/f


2019. nov. 29. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán már kötődik, kérdezz rá nála. Az a legtisztább.
2019. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem itt, mert nem szeret az érzéseiről őszintén beszélni.
2019. nov. 29. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!