Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy 27 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy 27 éves férfiként nem volt még párkapcsolatom és szűz is vagyok, adhatok ebben a kategóriában hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés
Vagy a kérdésben leírt tény hiteltelenné teszi a szavaimat?
2019. dec. 10. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát a legtöbb témában nem éppen hiteles, de ha pl leírod hogy szüleidnek, rokonaidnak hogy működött/nem működött a párkapcsolatuk, akkor néhol lehet hasznos. Ezen kívül a társkeresés kérdéseknél lehet hiteles, hogy milyen problémákba futsz bele.
2019. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki ír itt mindenféle hülyeséget, szóval tök mindegy.
2019. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Én is szűz vagyok és nekem sem volt még kapcsolatom, ennek ellenére általában hasznosnak szokták tartani a válaszaim. Nyilván nem az olyan kérdésekre válaszolok, hogy "ti hol ismerkedtetek meg a párotokkal" vagy "találtatok párt válás után, gyerekkel?", hanem inkább véleményeket írok.
2019. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
Ismertem olyan srácot, aki anno szűzként ezerszer jobb ismerkedési-önismereti tanácsokat adott egy átlagembernél. Ha átlátod a rendszert és annak a működését, akkor a saját személyed lényegtelenné válik a történetben. Persze nem ez az általános.
2019. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne adhatnál? Némi túlzással: nem kell a Holdon járni ahhoz, hogy az ember tudja, milyen ott. Nyilván, bizonyos dolgokban fontos és hasznos a tapasztalat, de ez nem zárja ki azt, hogy gyakorlati ismeretek nélkül is az igazság birtokában legyen valaki.


Ez a "hiteltelen" dolog valóban működik a világban, de időnként olyan esetekben is, amikor nem kéne. Például ha egy orvos dohányzik, és azt tanácsolja a betegének, hogy ne cigizzen, akkor az mondhatja, hogy az orvosa hiteltelen - de attól még igaza van! Ha valaki úgymond "bort iszik, vizet prédikál", attól még lehet, hogy jót mond. A bölcs ember mindenkit meghallgat, és az igazságot megfogadja függetlenül attól, ki mondja.

2019. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!