Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámszánna 20. e Ft-ot, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámszánna 20. e Ft-ot, akkor jobban érdeklem mint barát?

Figyelt kérdés
A pasassal alig ismerjük egymást. Beszélni szoktunk írásban és egyszer már lett volna alkalma személyesen elhívni randizni de nem tette. Így betudtam annak, hogy csak barátként tekint rám. Megtudtam, hogy nem sajnálná ha egy 20-ast elköltene rám. Ne kérdezzétek ezt honnan tudom meg mi ez (konyhai eszköz amúgy ami kellene nekem) csak a kérdésre fókuszáljatok!
2019. dec. 11. 06:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"7" vagyok

Ha nem ismerlek Téged de szimpatikusnak tartalak és randizni szeretnék veled, akkor egy kávéra jó vagy nálam. Ha megismerlek és megszeretlek, akkor mindenem a tiéd. Egy normális férfi így gondolkodik.

41F

2019. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kellenének a részletek, hogy ez hogyan hangzott el és a te és ő körülményei is.

Amúgy nem biztos, hogy jobban érdekled, mint barát, lehet csak apaskodik feletted.

2019. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
lehet, csak menőzni akart az ismerősnek, hogy ki tud fizetni ennyit egy nőnek csak úgy
2019. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Rockarc ***** válasza:

Par oras bere ez maximum. Lathatoan sikerult megsporolnia vele jopar ora randit. Es meg csak ki sem fizette, eleg volt belebegtetnie. Ugyes. Nyilvan nem baratkozni akar, te meg orulsz a kozeledesenek. Mi akkor a gond? Win-win.


43F

2019. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert valaki most barátként adja elő magát, nem jelenti, hogy a jövőben ne várná el, hogy megfeküdj neki.

Amúgy, honnan tudjuk?

2019. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szántam én már kórhá I ágyszomszédra is annyit, - azt hiszem hiba volt, de mindegy.

Ebben a helyzetben inkább a randira költeném belőle egy kicsit, aztán attól függően a többire.

Nem a szexre gondolok, de lehet, rém ellemszenvesnak tart személyesen, vagy mÁs okok miatt kilátástalan a dolog.

2019. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!