Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg kegyetlenség ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kegyetlenség ezt csinálni vele?

Figyelt kérdés

26 és 27 évesek vagyunk, 3 éve házasok. Feleségem mióta összeköltöztünk kutyát akar,egy kistestűt, panelban nem akartunk, mondtam hogy ha kertes házban leszünk, egy sorházban vettünk lakást, picike kertünk van.. Szerintem kínzás az állatnak a benti lét és a kis udvar. Én már gyereket akarok,nem 40 évesen apa lenni, ő még vegetal, hogy a mai világnak jó döntés e, munka, pénz, logisztika (műszakban dolgozom) szempontjából, ma mennyire nehéz szülőnek lenni, mondtam hogy ha majd itthon lesz gyesen esetleg akkor, de ő előtte akar mert hogy akkor már nem lesz úgy idő rá, ki tudja mjlyen lesz a terhesség meg előtte felelősségre nevel...

Így most vettem neki egy pórázt és mondtam hogy azt vigye sétálni esőbe, hóba stb és ha nem unja meg talán szó lehet róla,mert én nem fogom a kutyát helyette vinni.

Haverok szerint kegyetlenség...


2019. dec. 12. 14:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezeled, mint egy 8-10 éves gyereket. Ha ilyen kis dolgokban nem egyeztek, mi lesz a gyerekvállalással?
2019. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%

Ne engedj neki a saját tekintélyed érdekében és az állat jólete miatt sem.

Amúgy meg teljesen igazad van, panelbe nem való kutya.


A pórázsétáltatás egy kicsit bunkó dolog, de inkább most lépjen le ezért minthogy más kutyájának piszkát kelljen takarítanod, meg trágya időben helyette az ebet sétáltatnod.

2019. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Na, egy ilyen után én elköszönnék tőled..
2019. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
A feleséged láthatóan nem akar gyereket, legalábbis még nem, de tök igaza van, mert egy olyan embernek mint te épeszű nő nem fog szülni.
2019. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
A feleséged tudja veled nem lehet gyereket vállalni mert csoró vagy. Majd ha többet keresel!
2019. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Jó nagy paraszt vagy. Nem vagy fonoke. A helyében beszereznek egy kutyust. A kutyának kínzás kicsapni az udvarra, és vannak olyan fájtak, amelyeket nem is lehet kint tartani.
2019. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
7%

Valahogyan jussatok kompromisszumos megoldásra. Mondjuk ha már útban a baba, akkor lehet egy kis testű kutyus is.

Amúgy jó itt olvasni, hogy van még férfi, aki meri, tudja érvényesíteni az akaratát. Én az ÉLETben és itt a gyk-n is azt tapasztalom, hogy a férfiak többsége behódol otthon az asszonynak. Oka: a családi béke illetve a szex. Azt tartom jónak amikor a felek egyenlőek, a családon belüli demokrácia híve vagyok.

2019. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Jo hulye vagy. Nekunk ket kutyank is van, mindketto benti. De azert latom te is hajlando van kompromisszumra. Ha rank nem, a haverokra hallgass legalabb. A szerencsetlen nod meg tenyleg el is viszi? Vagy ha nem akkor fejehez vagod?
2019. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Én meg éjjel 2 óránként bömböltetném a füledbe a telefonomról a gyereksírást, napi 10 szaros pelenkát adnék a kezedbe, és még van egy csomó ötletem. Csak hogy bizonyítsd, hogy jó apa leszel. :)))
2019. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással pont leszarnád a gyereket is, végül is az asszony azért van otthon..

Biztosan nem szülnék, ha ilyen megmozdulásaid vannak.

2019. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!