Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg kegyetlenség ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kegyetlenség ezt csinálni vele?

Figyelt kérdés

26 és 27 évesek vagyunk, 3 éve házasok. Feleségem mióta összeköltöztünk kutyát akar,egy kistestűt, panelban nem akartunk, mondtam hogy ha kertes házban leszünk, egy sorházban vettünk lakást, picike kertünk van.. Szerintem kínzás az állatnak a benti lét és a kis udvar. Én már gyereket akarok,nem 40 évesen apa lenni, ő még vegetal, hogy a mai világnak jó döntés e, munka, pénz, logisztika (műszakban dolgozom) szempontjából, ma mennyire nehéz szülőnek lenni, mondtam hogy ha majd itthon lesz gyesen esetleg akkor, de ő előtte akar mert hogy akkor már nem lesz úgy idő rá, ki tudja mjlyen lesz a terhesség meg előtte felelősségre nevel...

Így most vettem neki egy pórázt és mondtam hogy azt vigye sétálni esőbe, hóba stb és ha nem unja meg talán szó lehet róla,mert én nem fogom a kutyát helyette vinni.

Haverok szerint kegyetlenség...


2019. dec. 12. 14:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem fogsz meglepődni, ha elhagy a francba. Így megalázni egy tíz évest sem lehet, nemhogy egy felnőtt embert. Jobb is, ha ilyen mentalitás mellett nem szül neked gyerek, az hiányozna egy gyereknek, hogy egy ilyen f...sz nevelje fel mint te.
2019. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen után remélem nem lesz olyan hülye hogy szül magának egy gyereket amit nem is akar. Nyilván az is kizárólag az ő dolga lenne.
2019. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én össze se házasodtam volna valakivel aki így viselkedik velem és ilyen véleménnyel van rólam. Egyrészt ha szerinted nem elég felelősségteljes egy kutyához akkor miért is akarnál tőle gyereket? Másrészt ha azért nem akarsz kutyát mert azzal törődni kell (fürdetés, séta, ugyanis sétáltatni a kerti kutyát is kell amellett, hogy simán szemétség kicsapni a kutyát állandóra a kertbe, etetés, orvoshoz vinni, stb.) akkor miért is szeretnél gyereket?

Én mindenképp fogok közös állatot tartani azzal akivel komolyan tervezek. Egyrészt mert sok minden leszűrhető abból, ahogy az állathoz viszonyul és, ahogy vele bánik, másrészt én állattartó típus vagyok. Ha valaki szerint az állat helye kint van és elél "kenyéren és vízen" azzal nincs közös jövőnk.

2019. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

Kedves 9!


Besírtam 😂😂✌️👏

2019. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

Ha te meg gyereket akarsz, akkor minden nap el kellene küldenie egy kórház gyerekosztályára munka után gyerekeknek mesélni meg játszani velük, hétvégén pedig gyermekmegőrzést vállalni minimális összegért egész álló nap. Majd meglátjuk, mennyire akarnál családot. Voltam ilyen helyen önkéntes, imádom a gyerekeket, de a szülőségben taccsra vágnám magam meg a kapcsolatomat is. Irigylem azokat, akik erre anélkül képesek, hogy csak a saját vágyaikig lássanak és a gyerek érdekeit tartsák a sajátjuk előtt akár olyan áron is, hogy ha ez az erőbedobás nem megy nekik, akkor nem-vállalnak-gyereket.


Más: öregasszonyok mellett is vígan élnek kiskutyák akár 15-17 éves korukig is, ami kb a maximum egy kistestű esetében. Ha van kijárása a kiskertbe, az olyan, mintha egy vizslát elvinnél minden nap futtatni. Kell neki az új inger is, amihez kell a séta, de nem minden nap 2x... A tacskó ilyen szempontból rettenetesen jól alkalmazkodik, éli a pörgést és a punnyadást is. Unokatesómék törpetacsiját úgy sétáltattam, hogy mentünk kb. 1 km-t, utána ő lefeküdt és mutatta a hasát, hogy szeressék és cipeljék. Neki ennyi volt a mozgásigénye, szobakutya volt. Van anyámnak egy 14 éves yorkie kutyája, akkora egy piperkőc, hogy ki sem megy a kertbe, ha esett. Pedig nem kis kertje van. Ha kimegy tesz egy kört a ház körül, kakil a megszokott sarkában, aztán megy vissza aludni. Sétáltatva napi 1x van délután, reggel csak kiengedik, de akkor is egy idő után elindul magától haza, olyan 10 perc után. A kutya sem hülye, nem akar menni esőben meg hóban sétálgatni. Nekünk Pomerán spiccünk van, ő is az a kertbe kinézős típus. Odabenn feltúrja a lakást meg hozza a kis labdáját, hogy dobáljuk neki, de egyébként általában elég neki a kert meg napi 1x egy kis séta, mikor bemegyünk a boltba meg ha esetleg van valami kültéri programunk, akkor visszük. De ő is cipelteti magát olyan 20 percen belül. A többi kutyát meg nem szereti, nem az a haverkodós, inkább az emberekre nyomul és féltékeny, ha más kutyákkal foglalkoznak. Neki sem akkora élmény a séta, megvan nélküle. Nyilván nem fair, ha az ember egy kis udvarban életi le vele az életét, mert kell neki az új inger, de ez a hóban - vízben-sárban dolog nem feltétlenül életszerű. Boltba meg amúgy is megy az ember majdnem naponta, akkor meg lehet ejteni esőben is. Egyébként meg kiengeded, közepesen összetrutyizza magát aztán menekül be.

2019. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
91%
Hat ilyen embertol nekem se kellene gyerek..
2019. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

Ostobaság.

Üljetek le, igyatok egy kis bort, az kihozza az őszinteséget, és kezdjetek el beszélgetni arról, hogy ki hogyan látja a (közös) jövőt.

A gyerekvállalást teljesen másképp látjátok. Az is gáz, ha te mostanában akarsz, ő pedig 5+ év múlva. De úgy tűnik, hogy ő egyáltalán nem akar.

A kutya is inkább gyerekpótléknak kell neki. Kiéli rajta a gondoskodást, babusgatást, mert benne is ott az anyai ösztön. De ezt egyáltalán nem fekteti be a családalapításba.


Vannak ilyen vízvàlasztó kérdések, amin eldől egy házasság jövője. Sokszor olyan banális apróság, mint az, hogy kertes agy panel, kutya vagy macska, fidesz vagy lmp, autó vagy bkk. Elsőre sokan legyintenek, hogy ezen nem múlik semmi, majd kompromisszumot kötnek. Csakhogy nincs. Viszont állandósul a veszekedés miatta, és ez hosszú távon elhidegüléshez vezet.


Gyereket szerintem ne vállaljátok most/még. Nem biztos, hogy együtt lennétek még, mikor oviba kerül.

2019. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%

Az udvarra kibszva is szar a kutyának, látszik hülye vagy hozzá. Ne csodálkozz, ha nem akar tőled gyereket! Én othagynalak. A többiek mindent leírtak!

N27

2019. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar gyereket! Ràerőltetni butaság volna, remélem, tudod.

Egyébként meg ki vagy te, hogy parancsolgass neki?

2019. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán látok ilyen undorító, bunkó embert.


Szereted te egyáltalán a feleséged? Mi az, hogy te veszel neki egy pórázt és azt kell sétáltatnia? Már ne is haragudj, de egy házasságban a felek egyenrangúak. Milyen jogon játszod az atyaistent és rendelsz el ilyen dolgokat?


Ha ezek után nem dob ki a feleséged a fenébe, akkor kérj térden csúszva bocsánatot, mert valami oknál fogva nagyon szeret téged.



Azon sem ártana elgondolkoznod, hogy az az ember, aki így bánik azzal a nővel, akinek örök hűséget esküdött egy életre egészségben betegségben, jóban rosszban, az nem való apának.

2019. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!