Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatfüggő lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő lennék?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor szorongok ha például elmegy másokkal találkozni, zavar hogy ö jól érzi magát, és én nem. Én nem tudok úgy kikapcsolódni ahogy ö. Még ha nem is vagyok egyedül de külön töltjük az időt amikor szabadidőnk van akkor se tudok nem gondolni rá... Úgy érzem túlságosan körülötte forog az életem és nem tudom mit csináljak hogy egyszerűen ne érdekeljen.


El se tudom mondani senkinek se hogy mit érzek, hogy érzek, még igazán megfogalmazni se. Csak remélem valaki más is volt hasonlóképp.


Bár fordítva még sose volt ez, talán régen, de rám nincs miért irigy legyen, nincs jó programjaim se meg barátaim se olyan közeliek. És ez az ami tényleg zavar hogy ö addig meg hogy el van , én meg egyedül vagy nem egyedül de nem érzem jól magam másokkal se annyira , nem kapcsolódtam már Ki nélküle már nagyon rég. De neki sikerül nélkülem.



Valami tanács ?


2019. dec. 13. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideje lenne valami hobbit találni magadnak. Mihez fogsz kezdeni ha ő már nem lesz?
2019. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet inkább irigység vagy féltékenység, ahogy te is írod.
2019. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor új embereket ismernék meg, buli, ide oda járkálás. Így nem tudok ilyeneket tenni. Az más lenne.

Szóval nem tudom igazán azt se hogy mit érzek, miért, és hogy lenne jobb

2019. dec. 13. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbol a kiut az hogy megtapasztalatod milyen hatranyai vannak rs tudatosan ugy tervezel hogy masokkal is legyel ne csak a baratoddal. Persze olyan dolgokat csinalj amiket elvezel hogy legyen nemi sikerelmenyed, keress baratokat, probald meg a meglévő ismeretsegeket megerositeni.
2019. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!