Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire szereteté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szeretetéhes?

Figyelt kérdés
Engem még sajnos soha életemben nem szeretett egy férfi sem, hiába volt már kapcsolatom. Pedig én nagyon szeretném ha valaki elfogadna, tisztelne, és úgy szeretne ahogy vagyok. Másokat annyira tud szeretni a párjuk, én nem értem miért nem vagyok soha elég jó senkinek.
2019. dec. 16. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy valamelyik (pl. az ellenkező nemű) szülőd elhanyagolt téged érzelmileg. De tényleg érdekel az oka, vagy csak partner koldulás céljából tetted fel ezt a kérdést, kérdező?
2019. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz tudni kellene, hogy vagy.
2019. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az oka érdekel, nem akarok itt párt keresni. Amúgy nem vagyok jól.
2019. dec. 16. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk, ha semmit sem tudunk rólad?
2019. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kolompár úr! Ha értelmes tanácsot nem tudsz adni, akkor ne kóstolgass senkit. Sok kérdésnél olvastam már a provokációdat. Sőt nem is a kérdésre szoktál válaszolni.
2019. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rockarc ***** válasza:

#4

Szerintem nem Kolomparral van gond, a kerdesek nagy resze se megfogalmazva nincsennek, se kifejtve. Lenyeges informaciok hianyoznak, ellenben hemzsegnek a helyesirasi hibak. En azt gondolom, hogyha valaki kerdest ir ki, akkor legyen mar annyira igenyes, targyilagos, hogy nem arrol szol, hogy szeret, vagy nem szeret?


43F

2019. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!