Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilógunk a sorból, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilógunk a sorból, mert introvertáltak vagyunk?

Figyelt kérdés
Nincs baráti körünk. Családtagok fontosak számunkra de felületesebb a viszony,tisztelet szeret van érzem is! 🙂 Páromról és rólam annyit tudnak mások: vagyunk egymásnak rég és szeretjük egymást,nehéz időszakokban egymás mellett voltunk ahogy a jóban is. Mégis minden párt máshogy látok: haverok,buli,chatelgetnek másokkal (?????) közös családi programról fotó az instán. Én nem leszek rongy de olyan bezárva vagyunk. Nem gondoltam minden idegennel megosztani a dolgaink de lassan az sem ismer aki ismer minket. Ami fontos egymást mindig felvállaljuk!! :) 23/N

2019. dec. 16. 18:17
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat!!! Az nem rongy aki megosztja a fotóit csak úgy értem nem akarok pasikkal eljárni az éjszakába meg ilyesmi!! Félre ne értsétek.
2019. dec. 16. 18:20
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Előbb utóbb valamelyikőtök ráun a dologra. Nem egészséges, ha nincsenek külön programjaitok külön ismerősökkel, hát még az, hogy együtt sem jártok el senkivel. Pár évig jó bulinak tűnik a nagy egymás s*ggében lógás, aztán jön az elhidegülés.
2019. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
23/l*
2019. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem gyerekkorom óta nem ismert senki.
2019. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kamaszkorunk óta. Annyira benne vagyok mem is tudom milyen barátkozni mert nem jött össze úgy. Pedig kedves vagyok. Barátom is de ő nem nagyon szereti az embereket. Ha megiszik 2 kávét a kollégákkal is csak hallgat ezt tudom. Meg ha hívva voltunk valahova inkább kettesben mentünk másmerre. Végülis nem baaj! De olyan fura nekem a többi pár :D
2019. dec. 16. 18:23
 6/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.. egy smiley miatt és a haverok hiánya miatt nem válok lánnyá. Kívül belül nő vagyok. Akinek nincs 850 ismerőse is lehet nő. : )
2019. dec. 16. 18:25
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
MAjd nép leszel ha nem mások véleménye érdekel , meg tojsz az ilyen apróságokra. túl komolyan veszed magad.
2019. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
nő bocs autokorrekt
2019. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nép is lehetek ha akarod 😁 nem veszem komolyabban,évek óta először tettem fel a kérdést és gondoltam megnézem vannak e mások is így.
2019. dec. 16. 18:27
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha nektek ez így jó, akkor minden rendben. Nekünk természetes, hogy vannak barátaink akikkel időt töltünk, természetes, hogy nem minden programra megyünk együtt, egyrészt kell egy kis saját tér, másrlszt nem mindenben egyezik az ízlésünk. Példa: más zenét hallgatunk, így más koncertekre vagy fesztiválokra járunk, ő pecázni jár, ahol én szétunnám magam, én túrázni, amit ő nem élvezne, ilyesmire gondolok. Van, hogy pár napos a külön program, évente 2-3 alkalommal fordul elő, ilyenkor aki otthon marad élvezi, hogy pár napig az övé a lakás. Mi nem tudnánk úgy élni, mint ti, de nem is kell. Ismerek 3 olyan párt is - vagyis inkább ismertem, mert ők is eltávolodtak mindenkitől - akik számára bőven elég egymás társasága és nem vágynak barátokra, ők azt mondják nekik így jó. Ami az egyik embernek álom, az a másiknak rémálom, így színes a világ :)
2019. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!