Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meghívom egy drága italra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghívom egy drága italra, jogosan várok el szexet?

Figyelt kérdés

Hétvégén disco-ban voltam, és táncolni hívtam egy lányt.

Minden jel arra mutatott, hogy bejövök neki. Alig táncoltunk, már ment is a pulthoz, és hívott engem is.

Kikért magának egy kólát, én is ittam egy felest, beszélgettünk, és amikor elfogyott az itala, ezt így oda mondta: "nem hívsz meg? általában így illik".

Meglepett a dolog, kínomban annyit tudtam mondani, hogy persze mit kérsz?

Erre azonnal kikért egy 5600 forintos nem tudom milyen flancos koktélt.

Szépen elszürcsölgette, azután mondta hogy elmegy a mosdóba, vissza persze nem jött.

Erre én nagyon felhúztam magamat, kicsit többet is ihattam a kelleténél. A haverom persze tovább fokozta.


Kb. egy óra múlva odamentem a lányhoz, táncolt a barátnőjével. Megfogtam a karját, és elkezdtem vele táncolni. Közöltem vele, hogy elfelejtett visszajönni, és adja meg a mobilszámát. Nagy jelenetet rendezett, és rohant a kidobóhoz, hogy én zaklatom őt. Persze engem dobtak ki, nem a csajt, aki kicsalta a pénzemet!


Én nem a hölgy ragyogó személyisége miatt fizettem ki az 5600 forintot. Nagyon nem vagyunk egálban, semmit nem viszonzott!


2019. dec. 17. 09:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem beszélitek meg előre, hogy mit kapsz egy koktélért, akkor nem jogos. Sőt, senkitől nem jogos elvárni a szexet, a feleségedtől sem.


Az meg, hogy fizetsz neki, ne haragudj, ha nekek mondja valaki, fizessek valamit, arcon röhögöm.

2019. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Szexet nem várhatsz el 5600 Ft-ért, kivéve, ha előtte meg lett beszélve.

Hozzádobsz még 4000-et és a rosszlányok közül is válogathatsz. Így nem kell senkit zaklatni, és kidobni sem fognak.

2019. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már így, de csak 3000ft lett volna, de nem fizettem ki, leléptem...
2019. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

13.: Hogyan történt?

Kikérte a csaj a piát, kiadták neki, azután leléptél? A csaj meg kifizette? Ha igen, akkor respect!!

2019. dec. 17. 10:45
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
A legfontosabb h ezután minden nőt utálj majd, mindegyikkel legyél alpári, aztán el is indulsz az inceltúrán :D
2019. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%

igazad van dude! te fizettél és nem kaptál érte cserébe semmit! ne is hagyd magad! állj a sarkadra!

balek vagy sajnos:(

2019. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A csaj is hülye volt ÉS te is.


Már bocs, de egyikötök helyébe nem tudnám képzelni magam. Nem hívatnám meg magam drága italokra, nem várnám senkitōl, hogy sok pénzt kidobjon rám.. de nem lennék ilyen hülye sem, aki vita nélkül beleegyezik abba, hogy kifizet ennyi egy random csajnak. Ezt te sem gondoltad át, amikor megtetted.. legközelebb talán ne igyál annyit, akkor majd tudatosabban szòrod a pénzt. Nyugodtan nemet mondhattál volna a lány kérésére, nincs ilyen illem, hogy ki kellene fizetni a másik +5000 ft-s italát.


Ha egy hajléktalan kérne tōled pénzt ès adnál neki, akkor elvárnál tōle bármit is?

A helyedben talán pusztán csak úgy “bosszúltam” volna meg az esetet, hogy elterjesztettem volna haveri körben, hogy “ne foglalkozzatok ezzel a lánnyal, mert kihasználós r@b.nc”. Szerintem ennyi elég lett volna neki, hogy kicsit megbánja a dolgokat:)

2019. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, gondolom kifizette, nem tudom, ott hagytam mint eb a ...
2019. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
67%
Huh lehúzott 5ezerrel, na bumm. Nem kell meghívni, ha szimpi vagy neki, akkor az lett volna a válasz: de illik, és kérsz neki még egy kólát és kész.
2019. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
83%
Valahol megerdemelted. Azt hitted egy italert jár a dugás? Máskor ne akarj olcsón nőt venni.
2019. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!