Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meghívom egy drága italra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghívom egy drága italra, jogosan várok el szexet?

Figyelt kérdés

Hétvégén disco-ban voltam, és táncolni hívtam egy lányt.

Minden jel arra mutatott, hogy bejövök neki. Alig táncoltunk, már ment is a pulthoz, és hívott engem is.

Kikért magának egy kólát, én is ittam egy felest, beszélgettünk, és amikor elfogyott az itala, ezt így oda mondta: "nem hívsz meg? általában így illik".

Meglepett a dolog, kínomban annyit tudtam mondani, hogy persze mit kérsz?

Erre azonnal kikért egy 5600 forintos nem tudom milyen flancos koktélt.

Szépen elszürcsölgette, azután mondta hogy elmegy a mosdóba, vissza persze nem jött.

Erre én nagyon felhúztam magamat, kicsit többet is ihattam a kelleténél. A haverom persze tovább fokozta.


Kb. egy óra múlva odamentem a lányhoz, táncolt a barátnőjével. Megfogtam a karját, és elkezdtem vele táncolni. Közöltem vele, hogy elfelejtett visszajönni, és adja meg a mobilszámát. Nagy jelenetet rendezett, és rohant a kidobóhoz, hogy én zaklatom őt. Persze engem dobtak ki, nem a csajt, aki kicsalta a pénzemet!


Én nem a hölgy ragyogó személyisége miatt fizettem ki az 5600 forintot. Nagyon nem vagyunk egálban, semmit nem viszonzott!


2019. dec. 17. 09:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer felszedtem egy (normális) csajt a Szigeten, vele és a húgával jártam a fesztivált este. A húga (és valami barátnője) úgy szereztek piát, hogy külföldieknek tették-vették magukat, vetettek velük valami italt, aztán szó szerint elmenekültek. Majd, ha kifogytak, ismétlés. A nővére egyébként alaposan leteremtette később.
2019. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, vannak ilyen beépített nők. Ezt a tevékenységet konzumálásnak hívják. Vagyis fölszed téged, és utána minél nagyobb összegű ételre-italra meghívatja magát. A fogyasztásotok hasznából pedig részesedik.


Külföldi turistákkal is csinálják, vagy legalábbis csinálták ezt, de sokkal keményebben. Az utcán szólítják le a gazdag üzletembernek kinéző pasikat. Utána elmennek vele étterembe, A HELYET TERMÉSZETESEN ŐK JAVASOLJÁK (!!!), hisz a külföldinek nincs helyismerete. Ott pedig étel-ital, mindenből a legdrágábbat, aztán a végén a pasit verőemberek kísérik a bankautomatához, hogy kifizesse a fogyasztását (addigra a csajok valahogy lelépnek). Még az 1990-es években volt ebből egy botrányos eset, hogy több, mint egymillió forintos számlát sikerült így összehoznia egy dán üzletembernek. Aki azt hitte, hogy egy alacsony, pocakos, középkorú férfit minden hátsó szándék nélkül szólít meg a Váci utcán két huszonéves dekoratív cicababa.


Legyen ez tanulópénz, hogy többet ilyet nem csinálsz. Az egymillióhoz képest még olcsón megúsztad, gondolj erre. ;-)

2019. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A minősítést elhagyom..


1.Ő kólát rendelt magának, arra hívtam volna meg én is.

2.Szerintem teát ivott, nem koktélt, mert van ilyen alkalmazott is.

2019. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!