Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt a sznobizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt a sznobizmus netovábbjának, amikor valaki kijelenti, hogy nála bizony már önmagában kizáró ok a helyesen írni nem tudás?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire, mint mondjuk az igekötők külön- és egybeírásának nem megfelelő használata. Nem kell hozzá még csak az sem, hogy értelmezhetetlen legyen a mondanivaló. Mintha ez garanciát jelentene arra, hogy az illető ostoba.
2019. dec. 17. 14:07
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Támadhatóbb álláspont lenne, ha azt mondtam volna, hogy csúnya dolog fennakadni a kibogozhatatlan szövegeken is, éppen ezért tesztek úgy néhányan, mintha nem értenétek, mire céloztam.


#27

Egyetértek.


#29

Ez az autocorrect hibája, velem is eljátszotta már.

2019. dec. 17. 17:09
 32/35 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a helytelen írással elvész az értelem. Klasszikus példa a vesszők hiányára


A királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz ha isten is úgy akarja én nem ellenzen.


Másik példa igekötőkkel:


Áll meg, bhaszom!

Állj, megbhaszom!

2019. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Te azt mondod, ne ítélkezzünk, majd te ítélkezel afölött, akinek fontos a helyesírás. Miért? Én nem nézem le azt, aki nem tud helyesen írni, viszont nem akarok vele kapcsolatot. Mi közöd hozzá? Mások meg nem akarnak kövérrel, sovánnyal, alacsonnyal lenni. Nekem számít a helyesírás. Szeretem a művelt, kulturált embereket. Ez van.
2019. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo. Azt nem fogod fel, hogy az emberek nem szeretnek futoszalagon randizni, meg naphosszat irkalni mindenkinek. Kinek van ideje? Egy hetre boven eleg ket randi, meg sok is, arra pedig boven van jelentkezo mindket oldalon, hogy olyat valasszon, aki megfelel a szempontjainak. Engem zavar a helyesiras hianya tok mindegy mi okozza. Aki diszgrafias, annak nem biztos, hogy a netes ismerkedes a megfelelo. Ahogy a keresszekes emberek sem futoversenyekre jelentkeznek.


En kifejezetten az ertelmes, igenyes es muvelt emberekkel szeretek kapcsolatot tartani. Aki pedig konyveket olvas, arra egeszen biztosan raragad a helyesiras. Ugyanis azokat lektoraljak, minimlais mennyisegu hiba marad bennunk, tobbnyire azok sem helyesiras hianyabol fakadoak.


43F

2019. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak te. Utálom, amikor kapok egy üzenetet és a felét nem értem annak, ami oda van írva. Szerintem alap, hogy az ember tudjon normálisan írni és fogalmazni.
2019. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!