Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt a sznobizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt a sznobizmus netovábbjának, amikor valaki kijelenti, hogy nála bizony már önmagában kizáró ok a helyesen írni nem tudás?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire, mint mondjuk az igekötők külön- és egybeírásának nem megfelelő használata. Nem kell hozzá még csak az sem, hogy értelmezhetetlen legyen a mondanivaló. Mintha ez garanciát jelentene arra, hogy az illető ostoba.
2019. dec. 17. 14:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%

Csak te.


Sokszor vannak gépelési hibák, de ha valaki sorozatosan elköveti ugyanazokat, akkor csak szimplán nem tud helyesen írni.

(ha valaki részegen ír azt ne vegyük ide)


Ismerek ilyen embert többet is, k*va idegesítő ám írásban kommunkikálni velük.

És nem érzem sznobizmusnak.

2019. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

"Mintha ez garanciát jelentene arra, hogy az illető ostoba."

Általában valóban garancia arra, hogy az illető ostoba. Persze, elgépelhet dolgokat, vagy egy-két bonyolultabb szónak nem tudja a helyes írásmódját...na de igekötőket külön írni az igétől? Általános igénytelenségre vall, ha valaki nem törődik a helyesírással.

És őszintén szólva: én még nem láttam olyan értelmes embert, akinek botrányos lett volna a helyesírása.

2019. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
A netes ismerkedésben ez az első benyomás, egy-egy hiba belefér, de ha egy normális mondatot nem tud leírni, az minősíti az embert.
2019. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Hogy lehet idegeskedni mások helyesírásán? Csoda, hogy agyvérzést nem kapott még, akinél ennyire alacsony az ingerküszöb. Én is ismerek embereket nem kifejezetten jó helyesírással, nagy kaland. Egy részük diszlexiás.
2019. dec. 17. 14:16
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nagyobb bajom van az olyan emberekkel, akik bele akarnak szólni mások párválasztási szokásaiba.

Senkinek semmi beleszolasa, es kritikához való joga sincs, ha arról van szó, hogy egy ember mi alapján enged be valakit a saját életébe, és a saját ágyába.

Ha az illető nem akar kezdeni pl skorpió csillagjegyűekkel, akkor ez van. Ha nem akar kezdeni olyanokkal, akik a lyukat "j" vel írják, akkor ez van. Sőt, ha csak olyanokkal akar kezdeni, akik voltak már a Holdon, akkor ez van.

A saját életünkről úgy döntünk, hogy csak akarunk.

2019. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak te. Intelligens emberekkel levelezek chatelek, előfordul, hogy mellé ütünk a kis billentyűknek, nem gáz, nem gépek vagyunk. De akkor sem írunk olyanokat, hogy teccik, vótam a boltba, stb. Igénytelenségre, és igen, butaságra vall.
2019. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is csak te, de szerintem nem tartozol a többséghez ezzel.
2019. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem, mikor az illető visszól hogy nem nyelvtanóran vagyunk. Honnan tudja, elvégre nem is tudja milyen az.
2019. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1022..


Téged tényleg nem zavarnak az ilyenek?

2019. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
68%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Gondoltam, hogy valahonnan ismerős ez a szitu. Ennyire beleléptek a lelkivilágodba, kérdező? Ezen rugózol azóta, 37 évesen.

2019. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!