Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire tartjátok fontosnak, hogy a párotok művelt legyen?

Figyelt kérdés
Nem "okostojásra" gondolok, aki felvág a tudásával, de például tudja ki az a Dante, tehát az alapműveltségnél több a lexikális tudása és az intelligenciája.

2017. dec. 10. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
nem vagyok nő, de Dante az gimis tananyag. Aki járt középsuliba és nem aludta végig, az kb tudja sztem.
2017. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem Dante-ra kell koncentrálni, én is jól emlékszem, de valljuk be, a sokan elfelejtik a suli után, hogy ki is volt.
2017. dec. 10. 14:37
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

De akkor is az alapműveltség része. Mindenki hallotta, tanulta. Az, hogy őt nem hatotta meg annyira és elfelejtette, ez van. Kevesebb nem lesz.


A logikus gondolkodást többre tartom a lexikális tudásnál. Nem lehet vitatkozni valakivel, ha csak beseggelt egy csomó tényt, de nem érti, vagy nem tudja érveléshez használni.

2017. dec. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Számomra nem az adott témában való műveltség a fontos hanem hogy minél több témában legyen ismeretanyaga. Attól hogy ő Vivaldi össze művét fel tudja sorolni nem fogok tudni vele beszélgetni.

Ami a masik "tudással" kapcsolatos jó pont ha a műszaki területeken otthon van. Szerelés, barkácsolás stb.

2017. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem az alapnál több nem kell. Ne legyen életképtelen. Jobban feltudok persze nézni egy szakmájában kiváló emberre, aki azon belül hatalmas tudással rendelkezik, de annak sincs kevesebb esélye, aki nem tudja ki Dante.
2017. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Számomra az emberi test működése is az alapműveltség közé tartozik, minek után találkoztam már olyan ígéretesnek tűnő pasival, aki 23 évesen azt hitte hogy amikor a nők menstruálnak, egy hétig ugyanazt a tampont hordják és közben nem tudnak pisilni... igen, pontosan így.
2017. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezen a 6-oson visítva röhögök. :D :D Nagyon jó.
2017. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Számomra igen, fontos. Párom is ilyen. Nyitott és tájékozott.
2017. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Fontosnak tartom,hogy kb. annyira legyen művelt, intelligens mint én. Ezalatt viszont nagyon nem a lexikális tudást értem.


Aki a párom azzal élem a mindennapjaim, nevelem a gyerekem, társaságba, barátok közé járok, és tulajdonképpen mindenkit minősít az az ember, aki mellette áll.


Nekem fontos,hogy talpraesett legyen, legye problémamegoldó képessége,tiszteljen,fontosnak tartsa a mindennapi életünket, a családot és tegyen is értünk, legyen felelősségtudata.


A hétköznapokban Dante műveinek részletes ismerete nélkül is el lehet leni. És valljuk be, ki az, aki a gimis tananyagot még negyvenévesen is fújja?


Az átlagműveltség fontos(pl. a helyesírás is), de mindenki abban lehet kiemelkedő amit tanult, amit dolgozik és ami az érdeklődési köre.

2017. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Alap, hiszen én is tájékozott vagyok, és sokminden érdekel.


Ismerkedtem olyan sráccal, aki kb. semmihez nem értett, a második randit már nem kellett megszerveznie.


A kedvesem okos, szertaágazó a tudása és - hozzám hasonlóan - mindig olvas, tanul, képzi magát. Egy év után is minden nap órákig tudunk beszélgetni, mert nyitott gondolkodású, és az is érdekli, amit én mondok neki, mert új információ, más nézőpont.

2017. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!