Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől van? Mitől alakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? Mitől alakult ki? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval, van egy nagyon jó barátom, fiú (én is az vagyok). Azt vettem észre magamon, hogy imádok vele lenni, olykor szeretném egyszerűen csak megölelni, vagy hozzá bújni... nem tartom magam melegnek, mindig is a lányok érdekeltek, fiúval sem érdekel semmi, csak ennyi, és csak vele... mitől van ez?
2010. júl. 20. 11:24
1 2
 1/13 stalone ***** válasza:
túl a barátságon :D
2010. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
homik vagytok.
2010. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
globális felmelegedés
2010. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hozzá bújni?Na ez már gyanús
2010. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy megjelennek az észlények is... szóval: testileg nem vonzódom hozzá!
2010. júl. 20. 11:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kicsit erősen fogalmaztam, de rendes válaszokat szeretnék, ha lehet.
2010. júl. 20. 11:59
 7/13 anonim ***** válasza:

hm,hát előszőr nekem is az jutott eszembe,hogy meleg vagy,de remélem hogy nem :)


gondolom jól össze haverkodtatok,és őt tartod a legjobb haverodnak,és megkedvelted.

nem tudok erre mást irni :)

2010. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hozzábújni? megölelni? ezekután necsodálkozz ha leb.uziznak
2010. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Attila_Z ***** válasza:
Szerintem szimplán csak a legjobb barátodnak tartod. Nem mindenki képes levetkőzni ezt a macsós barátsági kódexet, hogy kézfogás és semmi más. Ne legyen rossz érzésed, nem vagy meleg.
2010. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán szereted, mint egy barátot. ha a lányok megölelhetik egymást, a fiúk miért ne tehetnék? :)
2010. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!