Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz egyedül?

Figyelt kérdés
Akik párban élnek ott számíthatnak egymásra, de én csak sajnos saját magamra. Ráadásul engem nincs aki megöleljen, és azt mondja hogy szeret. Viszont én hiába próbálkozok, még se kellek egy normális férfinak sem, míg mások olyan felhőtlenül, boldogan élnek, csak együtt utazgatnak mindenhová.
2019. dec. 23. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Azért olyan nehéz egyedül, mert a legtöbb embernek szüksége van szeretetre. Ezt csak mástól kaphatja meg, önmagától nem.
2019. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Biztosan túl magasak az igényeid.

Én is egyedül vagyok férfiként, normális nőt keresve, és szerintem rajtam kívül még jó sokan itt.

Én még csak nem is nagyon külső alapján választok, mert nekem nem az a fontos.

2019. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hellmano ***** válasza:
35%
Dehogy nehéz csomó jó oldala van a dolognak inkább ezt nézd. Most az, hogy valaki mondja szeret vagy sem jó, de enélkül ugyanolyan boldogan lehet létezni ha nincs. Persze így ünnepek alatt a depisebb alkatok kicsit megrottyannak, hogy nincs párja stb. aztán elmúlnak az ünnepek és minden megy tovább. Gondolom benned is ez élesztette fel most a dolgot jobban, mint máskor.
2019. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

"Ezt csak mástól kaphatja meg, önmagától nem."


Tévedés!

2019. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

"...míg mások olyan felhőtlenül, boldogan élnek, csak együtt utazgatnak mindenhová.":


Sokan úgy élnek, hogy a külső csili-vili, de a négy fal közt a magányos magány, rosszabb esetben az "Ereszd el a hajamat!" megy.


Járj rendezvényekre, sportolj, képzésekre menj, és rád talál valaki, ha figyelsz.

2019. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
És még is, hol próbálkoztál? Hogyan? Milyen férfiaknál?
2019. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
írd le hogy, hogyan nézel ki, hány éves vagy, milyenek a körülményeid és milyen férfit vágysz magad mellé. ennyiből lehetetlen megmondani, hogy mi lehet a gond.
2019. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Majd leírja, hogy 160 centi magas, 80 kilós, szabálytalan arcú, de 185 centi magas, 100 kiló tömör izomból álló sármőrt keres...mint a nők java.
2019. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem nehéz. Csak úgy érzed. F
2019. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!