Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírják ki ezek a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírják ki ezek a nők, hogy akár évtizedekig egyedül élnek?

Figyelt kérdés

Az idősebb generációnál figyelhető meg leginkább, hogy nagyon sok idős nő egyedül él azóta, hogy meghalt a férje, vagy elváltak. Sokan egész fiatalon elvesztették a férjüket, pl. 40-50 éves kor környékén és a hátra lévő életüket férfi nélkül élik le.


Nekik nem hiányzik az ölelés, bújás, az együtt eltöltött kellemes esték, a szex? Miért nem kerestek maguknak párt? Persze vannak kivételek, de a legtöbb esetben az általam leírt dolgok figyelhetők meg.


2019. dec. 8. 14:19
1 2
 1/15 Lachesys ***** válasza:
27%
40-50 evesen alt kamasz gyereke van a nonek, az egyreszt sok energiat felemeszt, masreszt nem is tul vonzo a ferfiak szemeben. alkalmi szexpartnert talal boven, van is nekik szerintem legtobbszor, szoval nincs az, mint sok pasinal, hogy csak kapcsolatban jutnak szexhez. a tobbi meg vagy alakul vagy nem. mas ozvegyekkel, elvaltakkal ismerkednek altalaban, en ismerek azert ilyen parosokat. de a nok jobban "turik" az egyedulletet, elvannak... max vesznek par macskat vagy vmi szobakutyat.
2019. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van az, mikor egy kapcsolat annyira elég egy életre, hogy nem kérsz a többiből. Anyám 30 év házasság után vált el apámtól. Van valami "élettársa", de azt is vagy 4x próbálta kidobni, mert nem viselkedett vele normálisan. Így sem élnek együtt, csak néha alszanak egymásnál. A pasas össze akart vele bútorozni, anyám hallani sem akar róla.


Minél több fárasztó emberrel volt dolgod, minél jobban igénybe vett egy kapcsolat, minél több ideig, annál inkább megtanulod értékelni az egyedüllétet.

2019. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Biztos néha hiányzik nekik is. Az, hogy miért nincs párjuk meg kismilló okból lehet. Lehet nem kerestek direkt, mert fáj az elhunyt parnet riánya, lehet hogy nem volt utána szerencséje az illetőnek.

Ettől ők még nem sz.arok vagy selejtesek, meg nem muszáj nekik párral lenniük. Sőt tisztelem őket, hogy a sjaát lábukon is megállnak és nem kapcsolatfüggősködnek.

2019. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
De hiányzik, viszont egy rendes nő gyerek mellett már nem engedheti meg magának, hogy lesz ami lesz alapon összejöjjön valakivel, aztán amikor kiderült, hogy nem oké a dolog és nem tudnak a gyerekkel mondjuk egymáshoz alkalmazkodni, jön a szakítás. A gyerek meg szépen megtanulja hogy anya mellett jönnek mennek a férfiak? A francokat. Inkább vagyok egyedül és csak akkor lennék kapcsolatban, ha olyannal találkozom, akivel tényleg látok esélyt rá, hogy az ilyen patchwork család nehézségeken is felül tudnánk emelkedni. De én ilyennel még nem találkoztam, úgyhogy maradok egyedülálló. Ennyike.
2019. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Idősebb emberek már belefáradnak a többi emberbe, nehezebben alkalmazkodnak, tűrnek kompromisszumokat.

És ami fiatal korban működteti a szerelmet:

A szépség, erős szexuális vágy, gyakorlatilag már teljes mértékben hiányzik.

2019. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám 32 éves volt, mikor özvegy lett 3 gyerekkel. Eleve nem volt boldog a házasságban, 18 évesen, meggondolatlanul házasodott, mert akkoriban kb ez volt az egyetlen módja annak, hogy kikerüljön a zsúfolt szülői házból, szegénységből. Nagyapám egy agresszív alkoholista volt, aki bántalmazta a gyerekeit, talán nagyanyámat is (bár erről még nem kérdeztem konkrétan), aki mindezek után fiatal nőként éveken át ápolta, mikor megbetegedett és természetesen közben egy személyben dolgozott, vitte a háztartást és nevelte a gyerekeket is. Mikor meghalt a férje, éjjel-nappal dolgozott (kőkemény fizikai munkát végzett, amitől manapság egy férfi is bexarna), hogy a gyerekeinek mindene meglegyen. Sem ideje nem volt ismerkedéssel foglalkozni, sem kedve, kisebb gondja is nagyobb volt a társkeresésnél, aztán végül annyira megszokta a társ nélküli életet (nem egyedüllétet, mert családja van), hogy már nem is vágyott másra. A mai napig egyedül él és nem valami macskás vénasszony lett belőle, lelkileg teljesen kiegyensúlyozott nő a mai napig is.
2019. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Sok 50 körüli nő már nem talál "normális" vagy szintjének megfelelő pasit. Szeretőznek. Beállnak egy alfához másodiknak meg hát a vibrátort is kitalálták már.
2019. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Valtozo szerintem van aki maganyos,epekedik pasik utan de azoknak nem kell. Van aki sérelmes és elhatarolodik tőlük mert csak a veszelyt latja bennük,közben magat sajnaltatja h neki mindnet egyedul kell megoldania a ferfi munkakat is. Van aki homokba dugja a fejet elvan a hobjijaival karteszkedik allatokat tart . Van aki meg titokban szeretoket tart. Azert kivancsi lennék h 10 nobol hanynak van.szeretoje ilyen korosztalyban.

Jo van olyan is akinel a hormonok lecsengtek minden alkalmazkodas stressz neki be van merevedve azt nem.erdekli a szex,de lehet h szeretethianya van.

2019. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt nem kötik unokak meg gyerekük orrara h kikkel fekudtek le! Ne legyetek már ilyen naivak! Johogy szexeltek ossze vissza! Sok munka közé beiktattak egy kis szorakozast.. Az a korosztaly amugy is rohadt kepmutato! Ezt sose felejtsetek el. Persze h mentek a vagyaik után de kifele meg akartak felelni a tarsadalmi elvarasnak h nem illik. Ne csicsaljatok ezt be!
2019. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Negyvenes nő vagyok, tudom, hogy élek. Azt is tudom, hogy élt az anyám. A barátnőimet is ismerem, mindent megdumálunk. Ha véletlenül akad egy férfi a függetleneknek, az kiemelt beszédtéma. Senki nem szexel össze-vissza, hanem várja a normálisat és néha ebbéli reményében belefut valami kapcsolat félébe, ennyi.
2019. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!