Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikőtöknek tudja/tudta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőtöknek tudja/tudta a szülő az első alkalmat?

Figyelt kérdés
(sex)Tom hülye kérdés de úgy érdekelneXD+azis hogy a kedves szülő hogyan reagált rá:)(főként lányok)
2008. nov. 18. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

én főként fiú vagyok :P

de a lány anyukája beszélte még rá első kedvesemet, hogy azért ennyi idő után már illene ^^

Volt akinél nem is tudtak róla, sőt, azt sem, h együtt vagyunk. Mostani kedvesem anyjának inkább az a hozzáállása, hogy amit nem lát, az nem létezik...

2008. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:P köszike a gyors választ:)
2008. nov. 18. 20:52
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

szia! Én szemtől szembe elmondtam anyunak, hogy lefeküdtem a barátommal mert nagyon szeretem. Azt mondta, hogy kicsit korainak tartja (17 voltam), de örül hogy elmondtam, és hogy védekeztem. Megkönnyebbültem, hogy elmondtam. Főleg azért, mert utána akadt egy kis problémám, és nyugodtan elmondtam neki, és segített, együtt mentünk nőgyógyászhoz is. Szerintem egy jó anya-lánya kapcsolathoz hozzátartozik az őszinteség is. És persze az anyukák is tudnak tanácsot adni, attól függetlenül hogy idősebbek. :)

18,lány

2008. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen hát én 15vok:P
2008. nov. 18. 20:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez nálunk úgy történt,hogy mondtam anyának,hogy szeretnék elmenni egy nőgyógyászkoz tabit íratni. 18 éves voltam, és anya eljött velem. Azt nem részleteztem ki,hogy lefeküdtünk,de nem kellett hozzá sok logika,hogy rájöjjön:D
2008. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam, amikor megtörtént, lány vagyok. Elmondtam anyámnak, de nem hitte el:D Jó pár hetébe beletelt, mire tudatosult benne. Nos, bárcsak ne mondtam volna el, mivel elég sok mindenkinek tovább adta, és engem se a legszebb szavakkal illetett utána.
2008. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok és kb fél éve vesztettem el. Anyukámtól legelőször kérdezgettem ezzel a témával kapcsolatban. Kérdeztem hogy milyen védekezési módszerek vannak még a tabin és a gumin kívül, kérdezgettem őt régebbi eseményekről (h mi történt vele) és h ő mit gondol erről az egészről. Mondogattam neki még tavaly hogy majd tervezgetjük a barátommal és azt mondta nem tartja jó ötletnek, de az én dolgom csak nehogy megbánjam. Aztán eljött a nyár, elmentem dokihoz barátommal együtt, aztán szépen lassan (amikor nem is számítottunk rá) megtörtént a dolog. Átmentem hozzá suli után, elvoltunk, hancúroztunk az ágyban, birkóztunk majd megkérdezte hogy megpróbáljuk-e. Mondom rendben van, aztán elsőre nem ment a dolog. Akkor pár nappal később ismét megpróbáltuk, akkor is fájt, akkor is hanyagoltuk, aztán kb a 4.5. alkalommal ment már teljesen simán (bár még fájdalommal). Az első próbálkozás után elmondtam anyumnak hogy vannak próbálkozások. Szabályosan elkezdett anyukám könnyezni és közben fülig ért a szája :) Én is elmosolyodtam majd elpirultam kicsit és megkönnyebbültem mert még azóta is van amit megkérdezek tőle.. :)
2008. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam, mikor megtörtént az első. Nem mondtam el rögtön, de aztán anyu valahogy érezte és rákérdezett, hogy volt e már valami. és akkor minek hazudtam volna, mondtam, hogy hát igen lefeküdtünk. Igazság szerint meglepődtem, mert egy rossz szava sem volt. Az első kérdése az volt, hogy jó volt e...:D:) Úgyhogy én már semmiről nem félek vele beszélni. Egyébként ez egy jó anya teszt, hogy hogyan reagál. De ha ezt elmondod utána mást is megmersz majd vele beszélni és néha kell...
2008. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam el anyunak. 22évesen vesztettem el, akkor már fél éve nem laktam otthon, és minden nap a barátomnál aludtam. Egy ideig kérdezgette, hogy volt e már valami, aztán amikor mondtam neki, hogy nem akkor nem hitte el (pedig akkor tényleg nem volt semmi) aztán abbahagyta a kérdezősködést. Amikor megtörtént a dolog (pár hónappal később), nem éreztem szükségét, hogy odaálljak elé és közöljem vele. De valószínű ez már a korom miatt volt illetve azért mert nem laktam már velük.
2008. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is 16 voltam, amikor elveszítettem egy 19 éves szintén szűzzel. Anyukám tudta ezt,hogy a barátom is szűz még, és nagyon sunyi módon történt a rákérdezés. Én akkoriban táncoltam, és épp otthon gyakoroltam, teljesen a táncra koncentrálva, amikor anyukám bejött kérdezősködött mindenféléről, én meg válaszolgattam. És egyszer csak azt kérdezte: Na és a Gabi szűz még? ( ő volt ugye a barátom). És erre kapásból, mindenféle gondolkodás nélkül rávágtam, hogy már nem! Ami persze egyet jelentett azzal, hogy már én sem! :D

De nem volt belőle probléma, mert nagyon szerette és megbízott a srácban, tudta, hogy jó kezekben leszek. Néha tett utalásokat a védekezésre, de nekem sosem kellett felvilágosítást kapnom semmiben.

2008. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!