Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz vagyok hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagyok hogy így kihasznált egy lány?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt aki teljesen úgy tett mintha megszeretett volna. Hónapokig szinlelete. De közben végig volt szexkapcsolata. Én egy idő után a viselkedéséből éreztem hogy valami fura van. Velem nem csókolózott, nem is szexelt. Csak arra voltam jó hogy legyen valaki aki valamennyire szereti, meg költ rá.

Nagyon ciki hogy így átert? Nagyon szégyenlem magam, jót röhöghet.

A lelkiismere hogy bírja ezt?


Ráadásul ő volt az első lány aki meg szeretett, vagyis csak azt hittem. Erre így jártam, szép kezdés...csak megjobban lerombolta az önbizalmamat, ami amúgyis elég kevés volt a lányoknál.


Remélem visszakapja.


2019. dec. 28. 16:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%

Igen, qrvaszánalmas. De tanulópénznek, leckének jó volt. Neked legalább volt egy ilyen alkalom, van aki élete végéig egy szar balek, aki azért dolgozik, hogy valaki kihasználja.


Legalább tudod, kikkel nen szabad kezdeni legközelebb. Mind hasonlóan tanultuk meg, a saját és mások hibájából. :)

2019. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
*neked legalább elég volt egy ilyen alkalom
2019. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Hát igen.


Igazából már első látásra gondoltam hogy milyen lehet. De hülye voltam, örültem mert azt éreztem hogy bejövök neki.

2019. dec. 28. 16:41
 4/29 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem inkább neki kellene szègyelnie magát meg cikinek èreznie magát.


Te csak maradj olyan amilyen vagy ne engedd, hogy az ilyen lányok elrontsanak! Hidd el egy igazí nő fog majd èrtèkelni csak lègy türelemmel.

2019. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszi! 🙂😥
2019. dec. 28. 16:48
 6/29 anonim ***** válasza:
50%

#4


Azért azt is tedd hozzá, hogy lehet az is, hogy sosem lesz ilyen; ne vegye készpénzek, hogy "elég várni", mert nem.

2019. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Veled nincs semmi baj! Neki ciki, számodra semmiképp sem az! Ne legyen ez miatt az önbizalmad lent, sőt!!! Inkább legyél büszke arra, hogy van értékrended! Ezt nagyon sok lány értékelni fogja, hidd el, ezt a ribit meg felejtsd el, de igen gyorsan. Szóval veled semmi baj nem volt és nincs :).
2019. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%

Mièrt ne lenne ilyen?

Az írásàból megmondom, hogy ő egy jólelkű fiú aki mèg nincsen elrontva. Minden èrtelmes nő èszrevesz egy ilyen fiút.

Bár nem tudom hány èves mert nem írta le de szerintem mèg fiatal ès előtte az egèsz èlet.

2019. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező!

Most megtanulhattad, hogy nőben sosem szabad megbízni.


#8:

Ne áltasd már szegényt! A jólelkű fiúk csak lelki szemetesládának jók. A nők sosem járnának egy ilyen férfival.

2019. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

9 szerintem gyere ki a depressziódból mert ezzel csak mást is lehúzol


Nő vagyok nőkènt mondom direkt, hogy ne engedje, hogy az ilyen lányok elromtsák/megváltoztassák. Hidd el tudom mi kell egy normális nőnek! Azèrt mert te is ilyen r.. biket fogtál ki ès tèged elrontottak pont az a cèl, hogy a kèrdezőt ne rontsák el!

2019. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!