Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz vagyok hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagyok hogy így kihasznált egy lány?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt aki teljesen úgy tett mintha megszeretett volna. Hónapokig szinlelete. De közben végig volt szexkapcsolata. Én egy idő után a viselkedéséből éreztem hogy valami fura van. Velem nem csókolózott, nem is szexelt. Csak arra voltam jó hogy legyen valaki aki valamennyire szereti, meg költ rá.

Nagyon ciki hogy így átert? Nagyon szégyenlem magam, jót röhöghet.

A lelkiismere hogy bírja ezt?


Ráadásul ő volt az első lány aki meg szeretett, vagyis csak azt hittem. Erre így jártam, szép kezdés...csak megjobban lerombolta az önbizalmamat, ami amúgyis elég kevés volt a lányoknál.


Remélem visszakapja.


2019. dec. 28. 16:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de én többször átéltem, hogy ilyen p..csák lecsapnak az olyan férfiakra, akik tetszettek nekem.

Hihetetlen mennyire el tud vakulni az ember, ha szerelmes.

Gimnáziumban volt olyan csaj, aki ajándékot kapott a barátjától, majd röhögve dobta be a padba az ajándékot miután kiment a barátja az osztályteremből "de szar". Előtte meg édelgett. Mi próbáltuk rávezetni a fiút, de nem hitte el. Én fülig szerelmes voltam abba a fiúba és rossz érzés volt, de nem tudtunk mit tenni.



Mostani barátomat is kihasználta még előttem egy ilyen nő. Nem durván, mert ő az első gyanús jel után lépett, de fájt neki így is.


Remélem nem ez alapján ítéled meg az egész női nemet, sok ilyen ember van sajnos.

2019. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%

54% Tényleg unalmas már a kib..nőgyűlöleted.

Akkor most én is legyek férfigyűlölő, mert zaklattak, molesztáltak, erőszakoltak? tudod az micsoda fájdalommal jár?? Dehogy tudod, te még örülsz is ennek, ahogy már máshol kifejtetted, te nagyon "rendes" srác".

2019. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
A mai világban bizony előfordulnak ilyen dolgok, sőt még ilyenebbek is. Észnél kell lenni nagyon. Nem kell befordulni, de egy szép comb miatt ne irasd rá senkire majd a házadat.
2019. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Ez egy jó lecke volt arra, hogy a felszín nem minden.


Hogy bukott le a csaj? Te jöttél rá, vagy csak kitalált, és lelépett?

2019. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
*kitálalt.
2019. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

12:

Nem állítottam, hogy rendes lennék. Egyáltalán nem vagyok az. De azért nem árt, ha a kérdező óvatosabb lesz a nőkkel. Nincs egyre se ráírva, hogy milyen jellem.

2019. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

10-es:

Nem vagyok depressziós.

2019. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Igazából gyanús volt hogy ha beszéltem vele akkor ő sosem kérdezett egy idő utna. Hiába akartam többször találkozni nem írt vissza rá. Meg sokszor meg oszt olyan képet ahol fiúk veszik körbe. Ami elég kiábrándító. Azt hogy van valakije nem tudom pontosan, de ezek alapján lehet gondolni, meg néhány elszólás is okot ad rá. Meg hazudozott. Meg ő nem közelít felém pedig hónapok óta ismertük egymást. Szóval ezek miatt szinte tuti hogy van valakije. De nagyon megtévesztően viselkedett, meg szép is volt ez pedig elvette az eszem...
2019. dec. 28. 17:29
 19/29 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok depressziós."


Én annál inkább. Kár, hogy tenni ellene (mármint normálisan, szóval nem "gyógyszerekkel") nem lehet.

2019. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19 mindem fejben dől el! Ott kell változtatnod ha változást akarsz!
2019. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!