Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz vagyok hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagyok hogy így kihasznált egy lány?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt aki teljesen úgy tett mintha megszeretett volna. Hónapokig szinlelete. De közben végig volt szexkapcsolata. Én egy idő után a viselkedéséből éreztem hogy valami fura van. Velem nem csókolózott, nem is szexelt. Csak arra voltam jó hogy legyen valaki aki valamennyire szereti, meg költ rá.

Nagyon ciki hogy így átert? Nagyon szégyenlem magam, jót röhöghet.

A lelkiismere hogy bírja ezt?


Ráadásul ő volt az első lány aki meg szeretett, vagyis csak azt hittem. Erre így jártam, szép kezdés...csak megjobban lerombolta az önbizalmamat, ami amúgyis elég kevés volt a lányoknál.


Remélem visszakapja.


2019. dec. 28. 16:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#20


Én ezt elhiszem, mert szerintem is így van, de egyelőre következetesen elcseszik a körülmények amikben élek. Egyelőre megelégednék azzal, ha legalább a reményt érezném, mint mondjuk idén tavasszal (azóta ez sem megy), mert ez így... nem tudom jól leírni.

2019. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Minden fejben dől el."

Ez hülyeség. Ha működne, már rég jó pasi lehetnék, ha csak ennyin múlna.

2019. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#22


Pedig elméletileg így van, csak ezt elérni... Hááááát nem egyszerű. Főleg, ha az ember eléggé lent van. Innen minden nehezebb.

2019. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Engem egyszer csesztek igy at, az nagyon fajt

Utana meg nem tudom, hogy miert de csak az ilyeneket fogtam ki akik nem is anyagilag hanem erzelmileg hasznaltak ki

Kb 2 volt akit nem vettem eszre a maradekot meg vagy ekuldtem a verbe vagy huztam az agyat es csak nevetek, hogy mennyire szanalmas

Sok ilyen idiota van es meg kell tanulni oket kezelni es nem veled van a baj, sot ahogy az elottem levo valaszolok is mondtak, ez egy jo lecke szamodra, hogy ha megint jonne egy ilyen p*csa akkor kiszurd es elkuldd a francba

Jo tanacs: egy nore csak ugy sose kolts plane ha nem vagytok egyutt

Nyilvan illik felajanlani bizonyos szituaciokba de ne az atm legyel

Hidd el h amit ilyenekre koltesz penz annak mashol jobb helye van 😉

2019. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Jó nyílván ha nő vagy de pasi akarsz lenni az nem fog menni a fejben eldöltèsel. Illetve igen csak kell hozzá pár műtèt is.


Na de èrtitek mit mondok.

Hozzállás kèrdèse minden.

2019. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, csak éppen az a nők kedvence. Arra értettem, hogy a fejben dől el minden nem érvényes.
2019. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ez amiatt van, mert a pasiknak semmi önkritikájuk. Ha velem jópasi kezdene, nevetnék, és otthagynám.

De ugye a punciszag...

2019. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27


Mondjuk ez akkor borul, ha az ember egyedül van 5-10 éve, mert akkor megváltoznak az "elvek".


De ez pont olyan, minthogy mindenki állítaná teljes meggyőződéssel, hogy sosem enne emberhúst, de adott esetben egy hajótörés után hetekig éhezve "megváltoznak a szabályok". Sajnos.

2019. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Gondolj az oroszlánra: "vagy nyerek, vagy tanulok!"

Most tanulsz különbséget tenni ezek közt:

"ő volt az első lány aki meg szeretett, vagyis csak azt hittem."

Rosszul hitted, ennyi.

2019. dec. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!