Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbámulta a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbámulta a legjobb barátnőm nagyon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párommal épp egy szilveszteri buliban vagyunk, itt van a legjobb barátnőm is, és azon kaptam, hogy nagyon durván végigmérte és utána a seggét nézte egy ideig. Rám nézett, és tudta egyből, hogy láttam. (Nem fogyasztott sem alkoholt, sem mást, így kizárva az, hogy "elbambult, mert becsípett"). Egyből elfogott az undor, mert már többször is előfordult, és nem gondoltam, hogy ez akár szakító indok lehet, mostanáig. Kijöttem inkább szó nélkül a kertbe. Mit csináljak? Nem tudom mitévő legyek.


25/N



#párkapcsolat #Megbámulta
2019. dec. 31. 21:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

kedves Kérdező! A 6. Válaszoló vagyok.


Azt azért nehéz elhinni, hogy olyan kényesztetést kap, amiről én csak álmodom :) :) Na ne viccelj már, jó csajokból sosem volt hiányom, és én is átéltem, élek rengeteg jó kalandot :D :D :D Ne vesszünk el a részletekben :D


És volt ma este pl. valami, vagy csak terveztétek? a kettő nagyon nem mindegy, mert ha behiztizel, elmegy a kedved mindentől.. Szerintem inkább a pasiddal foglalkozz, ne itt írogass.. Látom, érzékeny pontot érintettem, mindenben igazam van, ezért támadsz egyből.. Ha minden rendben, akkor nem értem miért csinálja ezt a barátod, sőt amúgy mennyire vagy féltékeny típus? Ha ezért szakítani akarsz ilyen kis apróság miatt, el ne hitesd már velünk, hogy te annyira helyt állsz, és minden oxa amúgy...Örülj neki, hogy csak nézi.. én már rég elkértem vna bnőd számát és még dolgozol, simán összejöttem vna vele, de nyugi ő szerintem nem ilyen.. foglalkozz a pasiddal, legyen egy szép emléketek ;)

2019. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mese, bejön neki a barátnőd. Elég rossz érzés tudom, de vagy megszoksz vagy megszöksz. Én lehet inkább megszöknék.. de egy másik pasival az oldalamon 😁
2019. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%

Ebből a kapcsolatból könnyen lehet, hogy semmi nem lesz. És szerintem nem azért, mert ő megnéz más nőt is. Hanem azért, mert ezt te így reagálod le. És ha más dolgokhoz is így állsz egy idő után nem akarja ezeket a problémázásokat.

Én megértem valamilyen szinten, hogy téged ez zavar. De megnézni valakit azért lehessen már. Ne flörtöljön vele, ne csapja a szelet, ne csajozzon, ne próbálkozzon másnál. De azért had nézzen már oda ahova akar. Ennyire ne akard már a fennhatóságod alatt tartani. Ha ilyen szinten korlátok közé van szorítva akkor inkább egy pincsikutya mintsem egy férfi.

2019. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
kezdj olyannal, aki ezt magában tudja tartani, mert ez csak éveket vesz el, leépítve az önbizalmadat, önbecsülésedet
2019. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
18%
Idétlen banda. Te is, hogy azt hiszed te vagy neki az egyetlen és a tiszteletet és odaadást abban méred, hogy csak te legyél és vagy is számára a minden. Mint valami béna tündérmesében amit a kislányoknak olvasnak a basz*tlan anyák nagyban bólogatva. És a srác is szerencsétlen, hogy ha valóban látta hogy láttad és gondolom ismer annyira hogy levágja, kiakadtál.. akkor nem keres meg és nem próbálja meg tisztázni a helyzetet. Óvoda.
2019. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass a hatosra. Aki olyan szánalmas, hogy olyanokat ír, hogy ő titokban összejönne a barátnővel, annak a véleménye nem mérvadó. Ne te érezd magad rosszul, mert a barátod egy tspintatlan, neveletlen bunkó.

Nem csak megnézte egyszer, hanem több alkalommal végigmérte, holott elmondtad, hogy neked ez rosszul esik. Nem ugyanaz a két szituáció. Így roppant megalázó.

Velem is volt hasonló, a barátnőm párja anno folyton méregetett, ha találkoztunk. Aztán barátnőm dobta a csávót, az meg utána be is próbálkozott nálam, de én is elhajtottam. Az ilyen nem tisztel téged, annyi biztosm

2019. dec. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Húha! Vihar a biliben... tini kategória.
2020. jan. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező!!! Neked szerelemkötés mágiára van szükséged! írj privit!
2020. jan. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%

"Csak megjegyezném, hogy úgy terveztük az egész éjszakát, hogy óriásiakat dugunk"


Azt is tisztáztátok, hogy kivel akartok dugni? :D

2020. jan. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egy másik punci.

Téged se tart többnek.

2020. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!