Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbámulta a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbámulta a legjobb barátnőm nagyon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párommal épp egy szilveszteri buliban vagyunk, itt van a legjobb barátnőm is, és azon kaptam, hogy nagyon durván végigmérte és utána a seggét nézte egy ideig. Rám nézett, és tudta egyből, hogy láttam. (Nem fogyasztott sem alkoholt, sem mást, így kizárva az, hogy "elbambult, mert becsípett"). Egyből elfogott az undor, mert már többször is előfordult, és nem gondoltam, hogy ez akár szakító indok lehet, mostanáig. Kijöttem inkább szó nélkül a kertbe. Mit csináljak? Nem tudom mitévő legyek.


25/N



#párkapcsolat #Megbámulta
2019. dec. 31. 21:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
16! Ha neked is volt hasonló kapcsolatod, és tudnál szöveget értelmezni (amit áltsuliban meg kellett vna tanulnod) akkor értetted volna elsőre is, hogy pont azt írtam le, hogy ez még önmagában nem lehet szakító ok. csak abból tudok dolgozni, mait a kérdező leírt. Szóval ha most emiatt szakít, van ott azért más probléma is ebben a kapcsiban a kérdező részéről is, mert lehet , hogy a vágyait kielégíti, de amúgy mást nem. Pont azt írtam, hogy bezséljétek meg, de ez önmagában továbbra sem értem, hogy miért baj. Ha azt csinálná, amit én scináltam volna, hogy simán bepróbálkozok bnőjénél na az már lehet talán szakító ok. Üdv :6-os.
2020. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Hatos, fölösleges kommentelned, csak önmagadat járatod le. Én értelmeztem a szöveget, az említett "úriember" nem tiszteli a párját, (ahogy valószínűleg te sem a tiédet) ha többszöri kérés ellenére sem hajlandó tiszteletben tartani a kérdező kérését. Nem elégíti ki? Akkor két opció van: 1. Szakít és keres egy számára 100%-ban megfelelő párt. 2. Kinyitja a száját és elmondja, hogy mi a baja. De a kérdező párja nem nyitja ki a száját és nem mondja el a búbánatát. Néma gyereknek... A kommunikáció nem megy neki. Ellenben a párja megalázása, az megy. A kérdező viselkedése sem volt a legjobb, szótlanul tűrni és szenvedni... Ő is kommunikálhatna jobban.

Viszont ez után a megaláztatás után nyilván nem a kérdező fog futni a barátja után, mint egy pitiző pincsikutya, hogy "Jaaaj, kérlek, áruld el, hogyan elégítselek ki még tökéletesebben? Az nem számít, hogy nekem esetleg nem jó, csak te legyél kielégítve mindig minden körülmények között" Mert ha nem, akkor fel van jogosítva a paraszt viselkedésre.

2020. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!