Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön ez tényleg így megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön ez tényleg így megy?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy elvileg megyek dolgozni Hollandiába márciustól , mint CNC Gépbeállító és anyámék nem igen örülnek neki , hogy ki akarok menni mivel fiatal vagyok (24 éves) és próbálnak itthon tartani olyan hülye dumával , hogy mivel 6 hónapja ért véget az előző kapcsolatom ami 5 évig tartott és ha kimegyek ott nem fogok tudni ismerkedni senkivel meg az ottani lányok szóba sem állnak nekem max kupiba tudok elmenni ha nőt akarok majd meg ilyenek. Szerintetek tényleg esélytelen odakint ismerkedni magyarként ?

2020. jan. 1. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem ertem a szüleid miert a maganeletet helyezik elöterbe. Aztan ha lenne baratnöd meg gyereket csinalnal a semmire jobb lenne?


Valami santit a sztoriban. A baratnös duma csak kifogas. Nagyon ketlem hogy ez miatt akarnanak visszatartani.

2020. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem a nőzés a legfontosabb dolog az életben. Lehúzol néhány évet Nyugat Európában, utána sírva fakadsz, ha sétálsz Budapesten. Nem a honvágytól, hanem a bűztől, a lepukkadt belváros és a nyomor látványától.

"Verliebt in Amsterdm" egy film

2020. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha beszélsz nyelvet, akkor egyáltalán nem.

Egyébként Nyugat-Európában az összes kisebbség arányaiban meghaladja az őslakosság arányát. Tehát többen vannak a bevándorlók, mint az őslakosok.


De én nem vettem észre, hogy a bentlakók elutasítóak lennének a bevándorlókkal. Nem egyszer láttam kék szemű, szőke lányt fekete afrikaival vagy arabbal kézen fogva sétálgatni.

Van saját tapasztalatom is, mert a munkahelyemen is több őslakos lány próbálkozott nálam, pedig tudták rólam, hogy bevándorló vagyok.

2020. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

En rengeteg vegyes part lattam. Ha tudsz beszelni az adott nyelven, akkor nem lesz gond.

tudok olyan magyarrol, aki alig beszel angolul pl megis van feka baratnoje mar evek ota,

es volt olyan feka kollegam aki tokeletesen beszelt magyarul, a magyar felesege miatt.


Ha kimesz, akkor legalabb gyorsabban tul fogsz lepni az elozo kapcsolaton is, mert nem lesz idod ezen agyalni.

2020. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Előfordulhat. Mivel ezekbe az országokba rengeteg külföldi - főleg férfi - megy ki dolgozni az ottani nőknek igen nagy a válogatási lehetőségük.

Én egy ny-i határ menti városban élek, egy pasis munkahelyről az utóbbi fél évben 13!!! férfi ment el nyugati országokba dolgozni, nőkről nem hallottam.

2020. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
:D 17 evesen koltoztem az allamokba. Igaz, no vagyok de azota volt 6 kapcsolatom es minimum 10 elso-masodik Rand... ismerkedni lehet es a kulfoldiek mindig erdekesebbek. Engem imadtak mert egzotikumnak szamitottam, elegans es muvelt vagyok.
2020. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha latod, hogy ok hogyan viselkednek es beilleszkedsz, nem olyan vagy, mint a magyarok tobbsege, akik tolakodnak a repuloteren is, bunkok, de kegyetlenul, akkor talan. Azert a nyugat-europaiak konkretan az uj unios tagallamokbol erkezoktol vannak rosszul. Ok a migrancsok. Ezt otthon nem nagyon hallottam. A nem varosi emberek nem gyulolkodnek, de ovakodnak az idegenektol.
2020. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!