Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 körüli férfiak, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 körüli férfiak, mire gondolnátok, ha egy 10-12 évvel fiatalabb lány ismerősötök elhívna valahova beszélgetni?

Figyelt kérdés

Akivel korábban gyakran beszéltetek, de már nics meg az a közöshelyszín ahol addig találkoztatok, és felhívna, hogy nincs-e kedvetek összefutni beszélgetni?


Mit gondoltok?


2020. jan. 2. 00:37
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:

Tekintve, hogy a felnőtt párkapcsolatokban van a kérdésed, így sztreotípiákba burkolózva azt mondom, hogy:


jobban meg akarna ismerni, erre gondolnék.

2020. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kategóriát csak azért választottam, mert legtöbb 30as férfi általálában itt van, főleg éjjel.
2020. jan. 2. 00:45
 3/14 LazyJones ***** válasza:
55%
Szívességet kér, MLMes baromságról van szó, vagy velem akarja megbeszélni a magánéletében felmerült problémáit. Meglepne, ha bármi mást akarna.
2020. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha a lányban eddig láttam jeleket, akkor ara gondolnék, hogy akar tőlem valamit. Ha számomra sem lenne közömbös, akkor elmennék vele. Barátkozni nem akarok nőkkel, mert azzal csak a baj van.

Vagy kapcsolat, vagy szexkapcsolat, vagy semmi. Annak nincs értelme, hogy kerülgetjük a forró kását, az egyikünk többet akar de sose fog történni semmi..

2020. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Az sok mindentől függ, milyen viszonyban voltam vele, hogy tekintek rá, mond-e valami konkrét témát, mivel kapcsolatban szeretne beszélni velem, stb. stb.
2020. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, helyzettől és kapcsolattól függ... a párommal is kb így jöttünk össze, de lehet, hogy tényleg csak a véleményem érdekli valamiről. Szóval előre nem kezdenék el kombinálni, megvárnám, amíg összefutunk, ée elmondja, mit szeretne.
2020. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kisebbfokú debilitásra utal, hogy ennyi konkrétummal átszőtt kérdést nem tudsz egyes szám első személyben feltenni, hanem inkább általánosító vagy fiktív helyzetként írod le 35 év körüli férfiként.
2020. jan. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elmennék vele ha van időm, mi baj lehet belőle?
2020. jan. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Direkt általánosítva írtam ki a kérdést, én a lány lennék a sztoriból :)

Másik kategóriában kaptam olyan válaszokat, hogy lehet félreérti majd a dolgot, ezért kérdeztem itt.


De érdekelnének még válaszok, ki mit gondolna ha kapna egy ilyen meghívást?

2020. jan. 2. 06:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Arra gondolnék első körben, hogy kíváncsi...


De ha nem lennék szimpatikus neki akkor 100% , hogy nem keresne.


Vagy megtudta, hogy megnyertem az 5-öst és meg akar ölni.


Ez nálam pont azt jelenti , hogy 23-25 éves lenne amivel nincs is nagy probléma. De ha 25 az még jobb.

2020. jan. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!