Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én félek túlzottan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én félek túlzottan a testem 'illatától'?

Figyelt kérdés

Megrögzötten próbálok odafigyelni az intim higiéniámra. Ha órákon át mosakodok is van egy "illatom" odalent. Gondolom ez természetes, de néha annyira zavar hogy vajon milyen szagom lehet, hogy a reggeli spontán szex ki is van zárva, amíg el nem megyek felfrissíteni magam.

A pasik hogy viszonyulnak a női illatokhoz?


21/L


2020. jan. 4. 12:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Isteni a természetes punci illat, aroma. Ne nyafogj, reggel is kinyalnám a kelyhedet, meg is farkalnálak.
2020. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
Hmmmm... Nekem tök semleges. Altalaban tudfurdo illatom van ott lent, mint ahogy a boromon is. Amikor benedvesedek annak is semmi illata, ize.. Ha folyasom van, annak van egy nagyon pici "kénes(?) illata talán...
2020. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!