Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdeklődik több nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdeklődik több nő irántam, mióta "kirakom a kocsikulcsot"?

Figyelt kérdés

Alapjában véve nem jellemző, hogy nők írnának rám instán vagy étteremben esetleg plázában flörtölnének velem. Egy külföldi youtuber videójában láttam, hogy kamu kocsikulccsal teszteli a nőket és a videóból az derült ki, hogy ha "kipakolja" a kocsikulcsot, akkor a nők "valamiért" érdeklődőbbek lesznek iránta. Rendeltem egy kamu audi kocsikulcsot aliexpressről és raktam fel néhány képet instára, amin jól látható volt a kocsikulcs is (reggeli kávém, mellete a kocsikulcs, ebédem, mellette a kocsikulcs), valamint az étterembe, ahová gyakran járok ott is kiraktam a kulcsot a telefonom és a tárcám mellé. Amit tapasztaltam az az, hogy az étteremben/plázában jobban elkezdtek megbámulni a nők, a pincér csaj is kedvesebb lett, instán pedig meglepően sok lány/nő rámírt ismerkedés céljából.

Nem tartom magam egy jó pasinak, szerintem átlagos vagyok. Persze nem vagyok ápolatlan, szeretek ízlésesen öltözködni, de ez évek óta így van, szóval nem hiszem, hogy hirtelen azért nőtt meg az érdeklődés irántam, mert "húdejóvagyok".


2020. jan. 5. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Ez kamu. Bebeszéled magadnak, hiszen ezért csinálod...

Tipikus esete vagy annak, hogy azt látsz bele amit akarsz. Sok embernek van kocsikulcsa, ha mégis valakit ez felvillanyoz - mint téged - úgy az nagyon kis béna szint... az meg szerintem nem mérvadó ha valakit egy kulcs mozgat meg. :D istenem...

2020. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazok a nők, akik eddig nem flörtöltek, azok meglátják a kulcsot, pár másodpercig nézik, míg beazonosítják, majd felcsillan a szemük, és odamennek felszedni téged?
2020. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt úgy szoktam, hogy mikor megyek el, akkor utánam szólnak, hogy miért gyalog megyek, akkor megmondom, hogy a kocsit loptam, most pedig szökésben vagyok, így a rosszfiú faktor is megvan egy füst alatt.
2020. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
"A férfiaknak szex kell a nőknek szerelem" c. könyv olvasgatását ajánlom. Abban le van írva több oldalon keresztül, hogy "ez" miért van.
2020. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak a pénzre utazó nőket vonzod be. Aki nem erre utazik, vagy nem talál vonzónak, annak sehogysem leszel az. Sem kulccsal, sem anélkül.
2020. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Ilyent nem szabad írni a nőkről.Nekik a belső a fontos.
2020. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Alapjáraton átlagos vagy, az senkit sem vonz, mert semmivel sem kelted fel a figyelmet, aztán jössz ezzel a kulcsos hülyeséggel.


Valójában a kocsi kulcsot sok minden mással is lehetne helyettesíteni, amivel ki akarsz tűnni az átlagból, hogy ne csak egy szürke srác legyél, ha már azt várod, hogy nyomuljanak rád a nők.


Pl. vannak, akik könyvet raknak ki maguk mellé, ami némelyeknél felkelti az érdeklődést, mert intelligensnek néz ki,(még akkor is, ha életedben nem olvastál könyvet), vagy gördeszkát, ami bejön a deszkás csajoknak, vagy kis kutya, amit a kutyás nők imádnak, és már ezáltal szimpatikus lesz nekik a pasi.

2020. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt látod, amit látni akarsz.

Amíg napi szinten a világot átható illuminati összeesküvéssel foglalkoztam, addig én is mindenhol az egyszeműt láttam a piramisban.

2020. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#6. Az audik már nem belsővel készülnek, ha jól tudom. :D
2020. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, arra tudsz nekem válaszolni, hogy miért érdeklődik több férfi utánam, amióta műmelleim vannak, edzek, kacsaszám van, póthajam van? Azelőtt átlagos lányként rám sem néztek a pasik. Na kb. ez a szint a kérdésed.
2020. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!