Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha photofeeleren 9 pontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha photofeeleren 9 pontot kaptam a 10-ből, akkor jóképű vagyok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A valóság számít. Engem az érdekel, amit én látok. Tudod, a emberekhez, nőkhöz nincs használati utasítás, könyv. És igen, vannak nagyon helyes férfiak, 9-10 pontosak, de valószínű ők nem itt kérdezgetik, hogy 9 pontosak e?
2020. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 szavazat, vagy 100 alapján? Nem mindegy. Amúgy érdekes, szerintem nem reális. 6,8/10 kaptam 150 szavazat alapján, amit átlag feletti vonzalomnak ír. Élőben egy szemezest, összenezest, kezdeményezést nem kapok nőktől. (voltak már barátnőim, de sosem direkt ismerkedés által).
2020. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egy korábbi képem 7 pontos 100 szavazat után, és szinte mindig szemezek valakivel, ha megyek valahova.

Szerintem csak nem veszed észre. Az emberek soha sincsenek ott, ahol épp vannak. Szinte mindenki a gondolataiban van elveszve.

2020. jan. 7. 10:15
 4/9 A kérdező kommentje:

"de valószínű ők nem itt kérdezgetik, hogy 9 pontosak e?"


Honnan tudod? Ez csak egy előítélet.

2020. jan. 7. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most mi, önreklám vagy ingyenes egoboosting keresése? Pontosan tudod, hogy az vagy, de mégis random emberektől akarod hallani egy anonim oldalon. Érdekes.
2020. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha hallani akarnám, akkor kiraktam volna a képem.
2020. jan. 7. 10:43
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nagyon éretlen vagy. A kérdésed semmit sem bizonyít, a szomszéd Böske néni is kiírhatta volna... És milliós, hogy nem ezen az oldalon tanyáznak a jópasik. Inkább tini kategóriába irtad volna a kérdésedet. Mikor értitek már még, hogy a valóság számít. Amit a valóságban húsvér emberek mondanak.
2020. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az éretlenebb, aki egy ártatlan kérdés miatt éretlennek ítél meg valakit.
2020. jan. 7. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Kik szavaztak? 30 alatti nők? Ha minimum 25 vagy, a kép spontán készült hirtelen ötlettől vezérelve és nem beállítva illetve 30 alatti nőkkel szavaztad meg akkor jár a keksz!

Viccet félretéve amúgy nem nagy szám az oldal. Virítani kell a fehér fogaid és akkor sokkal magasabb pontszámot kapsz. Tapasztalat!

2022. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!