Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hanyas pasi vagyok lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyas pasi vagyok lányok?

Figyelt kérdés

[link]


F/29


2020. jan. 9. 22:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
72%
5
2020. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is az 5 ugrott be :D

Átlag alsó határa.

2020. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
77%
Nálam szerintem jobban nézel ki, ha ez megnyugtat. 😅
2020. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
Átlagos? Kisportolva, vékonyabb arccal lehetnék kicsit jó pasi kategória elsőke meg ketteske?
2020. jan. 9. 22:44
 5/68 anonim ***** válasza:
92%
Ha elsokenek hivsz biztos nem
2020. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
86%

Ez fogós kérdés. Ha jelenleg a túl súly miatt ilyen az arcod akkor valószínűleg javítana rajta a fogyás. Emellett egy szép test sose hátrány. Persze csak ha nem tolja túl valaki mert izomból is megárt a sok.

Az biztos hogy "szebb" kategória lennél az én ízlésem szerint vékonyabb karakteresebb arccal. De nehéz megmondani valójában mit hoz egy fogyás.

2020. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
73%

10/3


Nekem sem arcra, sem kisugárzásra sem igazán vagy vonzó.

2020. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem mi eléggé hasonlítunk, csak én vékony vagyok. De alapvetően a fejformád, az orrod, a szemed olyasmi, mint az enyém. Nekem is magas homlokom van.

Photofeeleren van 1-2 képem, ami 7-8-as, de a legtöbb 5-ös, tehát átlagos. Próbáld ki.

2020. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:

Igen, van rajtam vagy 15 kg túlsúly, vékonyabban szerintem sokkal jobb pasi voltam.


KIsportolva meg főleg jobb lennék, eléggé béna a testem.


VIszont 2m felett vagyok.

2020. jan. 9. 22:49
 10/68 anonim ***** válasza:
80%

5 vagy 6, semmiképp nem az 5 alsó határa.

Nyilván ezt nem annyira szuper hallani, mint a 9-10et,így inkább kifejtem a véleményem.

Aranyos vagy a képen, mosolyogsz, ez szimpatikus. A testalkatoddal sincs bajom, nekem még ideálom is a mackós. Viszont nem az vagy, akit megjegyeznek az emberek mert csúnya, de nem is egy 9-10es, akit meg azért jegyeznek meg, mert kiemelkedően jóképű. Kommentedre reagálva, nekem nem tetszenél jobban kisportolva sem,esetleg egy picit vékonyabb arccal és picit több borostával.

2020. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!