Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hanyas pasi vagyok lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyas pasi vagyok lányok?

Figyelt kérdés

[link]


F/29


2020. jan. 9. 22:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
76%
Egy kép alapján amennyit letudok szűrni olyan 5-6 közt (hamár skálán kéred). De egy nagyon rossz szögben és fényben csináltad. Plusz karikás a szemed, ami lehet alkati (az ellen nem tudsz mit) , vagy esetleg van egy jó kis vitamin hiányod, vagy nem aludtál. A hajszíned pl kifejezetten tetszik, egy jó (!) fodrász sokat tudna dobni rajta. De! Olvastam pár kérdésed, a stílusod elég fura, pedig nem vagy te olyan hülye,mint első olvasatra hinné az ember. Csak a stílus, amiben előadod zavaró.
2020. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
69%

A külsőd 6.

A mélabús megjelenésed miatt 5

A megnyilvánulásaid miatt 4.

21/L

2020. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
82%
Vicces, az én fiatal koromban (80-as évek) ez a külső simán belefért. (Esküvőre "kipofozták" kicsit, oszt jól van.)
2020. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnél 8/10 is, ha lefogynál. De szerintem egy 29 éves fiatal férfi felé nem egy nagy elvárás, hogy fogyjon le.
2020. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
47%
Ja, és a 80-as évekkel már ne jöjjön senki 2020ban, amikor mindkét nem felé nagyobbak az elvárások. 40 évvel ezelőtti dolgok meg a kutyát se érdeklik. Ilyen alapon jöhetnénk azzal is, hogy 100 éve mi volt.
2020. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%

65-ös, csak megírtam érdekességből, ha nem tetszik, lapozz.

Akkor azt is megírom érdekességből, hogy mivel az átlagnál szebb és műveltebb lány voltam, a korosztályommal ellentétben nem házasodnam 20-22 évesen akárkivel, hanem kivártam, míg találok egy teljesen megfelelőt. Tanultat, jó kinézetűt, stabil egzisztenciával. (Akkor ezért válogatós pitcha voltam az ismerősök/munkatársak szemében.) Én bevállaltam.

Szóval nem azért írtam, hogy visszasírom, kellene a francnak az az időszak:D

2020. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%

A széles skála nem azt jelenti hogy objektíven ne látnánk ki hogy néz ki az átlaghoz közizléshez viszonyítva. Hanem azt hogy adott kategóriában vagy épp attól függetlenül más tetszik nekem mint Julcsinak vagy Marisnak. Nekem például egyik barátnőm jelenlegi párja se kéne akkor se ha a srác nagyon akarná és történetesen szingli lenne. Mert taszít de legalábbis nem vonz a külsejük a barátnőim mégis imádják őket.

Attól hogy valaki objektíven nézve jól néz ki még nem feltétlenül jönne vele össze az összes szembejövő nő. Viszont az tény hogy minél szebb valaki (mindkét nem esetében) annál kevesebbet kell rövid távon bizonyítania, nyújtania ahhoz hogy találjon párt és annál nagyobb körből választhat. Ezek tények. Ettől függetlenül van aki a magasat van aki az alacsonyt van aki a ducit van aki a soványt van aki a sportosat szereti. Van aki kifut a világból a hófehér bőrtől más szerint meg a kreol c.gányos. És még lehetne sorolni. Sokfélék az ízlések és sok "kritériumot" lazán át húz ha az ember szerelmes lesz.

Ez a srác így "sterilen" egyetlen kép alapján amin nincs ott a hangja a mozgása a megnyílvánulásai a személyisége csupán az arca bizony objektíven gyenge átlag. Ezen javíthatnak és ronthatnak is a fentebb írt tényezők.

2020. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon csúnya vagy, ne haragudj! Lehet jófej vagy, igényes és ezzel megnyerő is, de nem nekem egy kép alapján nem vagy az esetem.
2020. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!