Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hanyas pasi vagyok lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyas pasi vagyok lányok?

Figyelt kérdés

[link]


F/29


2020. jan. 9. 22:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ne számítsak nőre nagyon? Remek.
2020. jan. 9. 23:32
 32/68 anonim ***** válasza:
62%

A saját kategóriádban keress.

Ez a te kategóriának való:

[link]

2020. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:

S nekem semmi bajom ezzel a szinttel. Tökre bejönne egy ilyen lány.


Nem a 8-10 es nőknek szoktam udvarolni...

2020. jan. 9. 23:36
 34/68 anonim ***** válasza:
55%

Az hogy két méter fölött vagy nem sokat jelent. Illetve nálam simán negatív. A nagyon magas emberek furán mozognak ami engem nagyon zavar. Mintha nem tudnának mit kezdeni a hosszú végtagjaikkal és a test arányaik se jönnek be. De tény hogy van akinek a kosaras alkat jön be.

Csupán annyit akartam ezzel mondani hogy hiába mantrázod a magasságod közel se ér annyit mint hiszed.

Én korábban már adtam egy ötöst ami számomra azt jelenti nem vagy szép. A hat a teljesen átlag számomra aki nem taszít és nem is feltétlen vonz viszont bármi lehet a dologból ha a személyisége bejön. Az 5 már nem ez a kategória.

Viszont ha ilyen tenyérbemászó a stílusod élőben is akkor még barátnak se kellenél ezek a "becenevek" amiket itt osztogatsz irritálóak ahogy a "magas elvárásokra" utalás meg a többi elégedetlenkedés is.

Persze a 2-3 nem reális ahogy írták ahhoz torznak kell lenni de az is tény hogy én például már nem szívesen jelennék meg veled se. Számomra a te külsőd se vonzó.

Kérdés milyen lányt keresel. Meg kérdés az a lány mit keres de az ilyen "csúnya gonosz nők" jellegű megnyilvánulásokat kerüld és tartsd be a kommunikációs normákat ha nem szeretnél ellenszenves lenni.

Az ha valaki szimpi rengeteget tud javítani azon milyennek látod. És legalább ennyit tud rontani ha unszimpatikus.

2020. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
100%
"pamacska" vagyok. Igen simán össze jönnék egy 5-6-os pasival. Még egy 4-el is ha a belső rendben van.
2020. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
10%

Ha ez itt 10/5, akkor megnyugodhatok mert akkor én olyan 10/10-es vagyok, pedig a valóságban még átlagosnak is alig mondható férfi vagyok.

Komolyan lányok minek kell névtelenül hazudozni és mindenkit felpontozni aki rinyál a külseje miatt?

2020. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:

Nekem a kifejezetten csúnya lányok is szoktak tetszeni, szóval szinten alul is keresgélek bőven. Nem annyira nézem a külsőt.


Ha egy kicsit már tetszik, az jó.


Nem mantrázom a magasságom amúgy. Leírtam, és? A nők többsége azért előbb választ magas pasit mint alacsonyt.

2020. jan. 9. 23:41
 38/68 anonim ***** válasza:
Meglestek engem is, nők?
2020. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 A kérdező kommentje:

"Komolyan lányok minek kell névtelenül hazudozni és mindenkit felpontozni aki rinyál a külseje miatt?"


HOl láttál rinyát? Megkérdeztem tőlük hanyas pasi vagyok, ennyi. Nem sírtam hogy ronda vagyok. Én se látom magam annak. Én egy tök átlagos pasinak látom magam külsőre, aki simán tetszhet jó pár nőnek.

2020. jan. 9. 23:43
 40/68 anonim ***** válasza:
100%
#38 linkeljed! :)
2020. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!