Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hanyas pasi vagyok lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyas pasi vagyok lányok?

Figyelt kérdés

[link]


F/29


2020. jan. 9. 22:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
68%

Ami engem illet nem is akarnék 10/9-es pasit mert nem érezném magam elég szépnek mellette. Viszont sok 6-7 rohangál a világban. A közhiedelemmel ellentétben jellemzően ők kellenek a legtöbb átlag nőnek. A 10/9 egyéjszakásnak vonzó.

Akit itt korábban valaki linkelt lány szerintem 6-os tehát szebb nőben mint te férfiban de ez már tényleg végtelenül szubjektív dolog. Nála kicsit kevésbé szép lány a "szint" de +/- egy két kategória mindig benne van a pakliban mert az hogy ki tetszik meg nem csak a külsőn múlik és ez a számozás se kőbe vésett dolog.

2020. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
62%
Nekem átlag alatti vagy.
2020. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
60%
Így en is 5öt adnék de bőven tudsz javítani a helyzeten. Fogysz és izmosodsz egy kicsit, normális hajat vágatsz, jó cuccokat hordasz akkor jó kisugárzással simán lehetne 7 is.
2020. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ki facetune-oltalak.

Így néznél ki ha átlagos vagy picivel átlag feletti lennél.

[link]

Nem photoshop csak amatőr javítások.

2020. jan. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
28%

Mindig azt a dumát nyomatják itt a gyk-n, hogy a szépség relatív, meg hogy mindenkinek más jön be.

Ehhez képest senki nem mondta még 10/5 felé a srácot, de a legtöbb szerint átlag alatti kategória és nem jött be eddig senkinek.

Tessék, így találjál párt ha nem vagy helyes, nem is csoda h annyian sirnak itt a gyk-n.

2020. jan. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
69%

Ha ertelmes vagy jo humorral akkor siman lehetsz 9-10 is. Ha buta vagy, muveletlen es ugy visekedsz mint az atlag gyk-s akkor 1-2 max.

Brutal sokat tud dobni egy pasin az intelligencia. ;)

2020. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy ronda. Én is simán megadom a 10/5-6-ot, mert nincs rossz kisugárzásod, van hajad. Amit előttem is mondtak, hogy kicsit turbózd fel magad, az igaz. Ha emellett még egy pozitív gondolkodású, humoros, értelmes személyiséged van, akkor már bőven az átlag felett leszel.
2020. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%
Te Balázs, most esett csak le egy tévésorozatnak köszönhetően, mit is érthetsz te az alatt, hogy szociopata vagy: neked indulatkezelési problémáid vannak?
2020. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
0%

Na mi az, miért vagyok 0%-on vagyok?

Itt mindig írják, idézem "a nők ízlése széles skálán mozog".

Látjuk mennyire széles skálán, ugye?

Eddig senki nem írta még hogy akár kicsit is bejönne neki a gyerek.

Egyöntetűen által alatti-nagyon gyenge közepes, nem bejövős pasinak van minősítve.

2020. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
75%

#59

A nők általában véve őszintébbek az ilyen kérdéseknél. A férfiak a csúnya nőkre is azt mondják, hogy szép, csak hogy puncihoz jussanak. A férfiak hazudoznak.

Badoon is megfigyeltem, ahol lehet liveozni. 10-ből 9 nő csúnya, a férfiak mégis mindig úgy nyalják a seggüket, mintha valami álomszép modellek lennének.

Az elhízott, tokás nőre is azt mondják, hogy milyen szép. Valójában ezért vesztették értelmüket a szavak, a bókok. A szép a szemed már semmit se jelent, mert az idióta férfiak minden nőnek ezt mondják, csak hogy puncihoz jussanak. Már a legrondább tokás disznónak is tele van a hócipője a szép a szemed, gyönyörű vagy bókokkal.

2020. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!