Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszettem/Tetszek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem/Tetszek neki nagyon. Legalábbis mindenki azt állítja. Írtam neki, erre viszont ezt válaszolta. Többi lent, HELP! :D Mit jelenthet amit írt?

Figyelt kérdés

Ezt válaszolta:Erre nem tudok mit mondani....

(Azt írtam neki hogy ha van kedve,megnézhetnénk egy filmet..Meg megkérdeztem hogy van..)

Erre kérdeztem hogy,ezt hogy érted??..És azt írta hogy jól van,és megnézhetünk valamit...Ez mit jelent?? 17 fiú vagyok,ő 16 lány...Együtt voltunk bulizni,ott eléggé az jött le hogy bejövök neki,csak én táncoltam más lányokkal is.Egyik haverom azt hitte nekem másik lány jön be(akivel táncoltam) és nem Ő..Pedig nagyon oda vagyok érte,nagyon tetszik..Segítsetek.Köszii ;)


2010. júl. 21. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
ha azt irta h jólvan megnézhettek vmit akkor szted mit jelent?:)hajráá
2010. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

DE ez az erre nem tudok mit mondani...Ez olyan fura nekem..:/

És erre kérdeztem vissza...

2010. júl. 21. 19:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy csak azért írta hogy megnézhetünk valamit,hogy ne legyen bunkó?Mert ez hogy erre nem tudok mit mondani nekem elég visszautasítónak hat...
2010. júl. 21. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet azért irta mert táncoltál abbana buliban más lányokkal és zavarja.mondjuk ez hülyeség namind1:D:Dhát nemtudom:Sde ha irta utána h megnézhettek vmit akkor sztem akar is.majd észreveszed h bunkó-e:)
2010. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem nagyon is zavarta.És akkor miért írta ezt?:D Ezt mire véljem?:D Nem érti hogy miért hívtam el,vagy mi? : D
2010. júl. 21. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet h meglepődött amiért irtál neki:Djó film nézést:D:)
2010. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kéreti magát. Talán rosszul esett neki, hogy mással is táncoltál, és a lelkében már eláshatott téged, hogy te nem gondolod komolyan.

De ha összejöttök előbb-utóbb biztos elmondja majd, ha rákérdezel, hogy miért gondolta így. Hajrá! :)

2010. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!