Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha a párotok (normál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotok (normál testalkatú) minden héten egyszer egy nap böjtöl, hogy állnátok a dologhoz?

Figyelt kérdés

Böjt alatt értendő, hogy nem eszik semmit, inni csak és kizárólag vizet iszik aznap.

-Komplett hülyének gondolnátok érte és próbálnátok lebeszélni.

-Kikérdeznétek, hogy miért teszi.

-Gondolnátok, hogy végülis ez lehet olyan, amit magatok is kipróbálnátok.

Válaszotokat majd legyetek szívesek indokoljátok.


2020. jan. 15. 21:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám és nem nézném hülyének. Nem próbálnám ki, mert én elájulok, ha nem eszek. ha ő bírja, hát csinálja.
2020. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném, miért teszi, mert érdekel.


Bizonyára ez egy földönkívüli hozzáállás, hogy indokolni kellett.

2020. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Léböjt kúrát nem így kell csinálni. Komplett h..lyeség, amit csinál és egészségtelen is.

B..romság helyett inkább tájékozódjon és nézzen utána a dolgoknak.

2020. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelne, miért csinálja

20/L

2020. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikus lenne, ha azért teszi, mert valami lelki dolog áll a háttérben. Egyébként önfegyelem kell hozzá, és szeretem, ha valaki tudja fegyelmezni a testét (is). Elmondod, miért csinálja?
2020. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

hallottam az időszakos böjtről és annak előnyeiről, így nem nézném hülyének miatta

tiszteletben tartanám, hogy nem fog enni és nem piszkálnám miatta, nem kínálgatnám semmivel, de azt elvárnám cserébe, hogy ő meg ne akarja rámerőszakolni az ő életmódját csak mert mondjuk őt zavarja, hogy én meg ehetek


egy 16/8-ban benne lennék (vagyis hogy csak 8 órás időintervallumban eszünk és utána 16 óráig nem), de azt ne várja, hogy egy napig a kedvéért böjtölök

aztán persze lehet kíváncsiságból kipróbálnám egyszer, de ez elvárás ne legyen

2020. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Megkérdezném, hogy mégis miért, de nem látnám értelmét.

És azért nem látnám értelmét, mert nincs. A tisztító kúrák baromságok, ilyen diétának nincs értelme, a vallási böjtölés szintén értelmetlen számomra.

2020. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
megkerdeznem,miert csinalja. En semmilyen esszeru magyarazstot nem tudok ra. Nem egeszseges az ehezes.
2020. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ez nem léböjtkúra. Ha van is egészségügyi haszna, az mellékes. Azért csinálja, mert ezzel emlékezik meg egy válságos időszakára, mely azért köszöntött rá, mivel nem becsült meg eléggé dolgokat, alap dolgokat.
2020. jan. 15. 22:03
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nekem túl ezo. Nem mondanám, de magamban nevetségesnek találnám, ez meg tönkretenné a kapcsolatot.
2020. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!