Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Olyan problémával fordulok hozzátok hogy a baráti körömben már nem csípnek annyira. A lényeg az hogy mindenkinek van kapcsolata.Csak nekem nincs, de még nem is volt.De már nem olyanok az összejövetelek mint amikor régebben megejtettük azokat.

Kinéznek engem és néha rólam beszélnek amikor esetleg kimegyek konyhába vagy mosdóra, de van még olyan hogy felhozzák a témát hogy mi van velem miért nincs nőm nem hiányzik-e?!Ilyenkor mi a teendő? Néha úgy néznek rám mint egy vadidegenre.... De amugy elvárják hogy találkozzunk és ez igy jól van.... meg várnak engem...

46jára is ugyan az a válaszom hogy nem tudok csajozni nem értek hozzá... de azért még beszéljek rola... Ha meg buli van és iszunk akkor meg jajj dejó hogy jöttem meg én jó csávó vagyok és simán lehetne csajom... tiszta gyagyaság van.... valaki esetleg tanácsot írna?:):) Válaszokat előre is köszönöm.:)



2018. nov. 11. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi sem történt.

Ne itt próbálj csajozni.

2018. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem itt szeretnék:) dehogy is...:) baráti körömmel van gond nem olyan mint régen.... mindenkinek kapcsolata van nekem nincs nem is volt. és nem is ugy kezelnek engem mint aki oda tartozna... csak azért mert nekem nincs barátnőm? vagy mert nem volt még? ettől teszik függővé az barátságom hogy van e nőm vagy nincs?
2018. nov. 11. 21:34
 3/5 A kérdező kommentje:
nem hogy inkább segítenének neem nekik az egyszerűbb hogy gunyosan mosolyognak... és nem ugy kezelnek ahogy anno is...
2018. nov. 11. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd rájuk, majd forog a kocka, és te mosolyogsz gúnyosan, amikor csak csajt tudnak szerezni, de megtartani képtelenek.
2018. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megmondhatod nekik udvariasan, hogy téged az zavar , hogy állandóan a párkapcsolataid hiányáról beszélnek. Durván is megmondhatod nekik, hogy baromira semmi közük a te magánéletedhez, úgyhogy örülnél ha nem próbálnának beleszólni.


Ha úgy gondolod, hogy jogos amit mondanak és téged is zavar, hogy nincs barátnőd akkor próbálj meg szerezni.


Azt is megtehetnéd, hogy nem foglalkozol velük többet, kit érdekel az, hogy várnak téged, ha közben mindannyian bunkók veled. Egy percet se foglalkozzál velük többet. Kicsit fura, hogy baráti körödnek hívod őket amikor kellemetlenül érzed magad a társaságukban és állandóan csak kritizálnak téged.

2018. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!