Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nehéz vissza köszönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz vissza köszönni?

Figyelt kérdés

A gimnázium első felében nagyon sok időt töltöttünk együtt. Mondhatjuk kamasz szerelem volt, amolyan a maga módján. Talán még annak sem lehetne nevezni mert sosem csókolóztunk, csak kedveltük egymást és egymás társaságát.


Rosszban sosem voltunk. Ő tovább tanult az egyetemen, engem pedig más irányba vitt az élet, szállodában dolgozom.


Pár nappal ezelőtt összefutottunk egy kávézóban, egy hölggyel beszélgetett nem magyarul. Oda köszöntem nekik. Semmi reakció. Felkeltem és kijöttem. Nem akarok én port kavarni köztük csak baromi rosszul esett.


Most meg rám írt de szemrebbenés nélkül letagadja látott.


Ti ilyenkor mit csináltok az illetővel?


2020. jan. 16. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Elgondolkoznék azon, hogy rosszul érzékelem a környezetem.

Hahó, még a sztoriból is az jött le, hogy valószínűleg észre sem vett. Engem is szúrtak már le, hogy xy-nak miért nem köszöntem. Tök egyszerű: Mert mással voltam elfoglalva és nem láttam.

2020. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Ott hagyom a geccbe, és többé nem foglalkozok vele. Ha látom valahol, akkor nem köszönök neki. Ha észhez tér, és elkezd köszöngetni nekem, akkor én nem köszönök vissza neki.
2020. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Szóval évek óta nem beszéltetek egymással, de most hirtelen rádírt? Elég egyértemű, hogy akkor látott téged.

Az lehet, hogy annyit változtál, hogy ott helyben nem ismert meg.

2020. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha nem vett észre minek írt hogy "ugye nem haragszom" és miért nézett mikor kijöttem?
2020. jan. 16. 13:29
 5/12 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk mi az interneten, de újabban ott sem felelt szinte már sose az elmúlt évben.
2020. jan. 16. 13:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval rád írt, hogy "ugye nem haragszol?", megkérdezted, hogy miért, azt mondta semmiért, aztán elmesélted a sztorid?

Mi értelme olyan kérdéseket kiírni, ahol fél perc logikát sem nyomtok arra, hogy összetákoljatok valami épkézláb sztorit? :(

2020. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Leírtam neki hogy nekem az volt a gondom hogy ismerjük egymást én meg beégtem mint az atom mert nagy mosollyal hatalmas fülig érő vigyorral rájuk köszöntem.. ő meg rám néz... mintha levegő lennék azt beszél tovább.
2020. jan. 16. 13:33
 8/12 A kérdező kommentje:
Erre már nem felelt.
2020. jan. 16. 13:33
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Dönts el, hogy letagadja, vagy elnézést kér.

Gondold át ezt még egyszer, mielőtt a nők ledegradálása kommenteket várod!

2020. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

Azt sem értem miért köszöntél nekik. A lezárt dolgokat én lezárt dolognak tekintem. Az élet megy tovább.

Egyébként vannak ilyen parasztok, hogy köszönsz, de nem köszön vissza. Szerintem főleg az eladók részesülnek hasonló élményekben, amikor előírásszerűen köszönnek a vevőnek a kasszánál, de az nem köszön vissza.

Kamasszerelem, de csók nélkül? Érdekes! Szerintem te többet láttál a múltban a vele eltöltött időben, mint ő maga. Csók nélkül egymás társaságát élvezni haverság, barátság maximum. Vagy volt petting, de csók nem? Vagy ezt most nemértem. Hagyd a fenébe!

2020. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!