Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érez egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érez egy párkapcsolatban élő, felnőtt férfi késztetést arra, hogy pl. facebookon, instagramon ismeretlen, kihívó külsejű lányok képét lájkolja vagy egy régi exének a képeit lájkolja?

Figyelt kérdés
Női és férfi szempontra is kíváncsi lennék.

2020. febr. 4. 22:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem az a baj, hogy megnézi, hanem ez a prosztó, okádék primitív viselkedés, amivel megalázza a párját. Hogy feltétlenül az illető tudtára kell adni vagy valamilyen szinten nyilvánosan tudatni a tetszést, véletlenül sem lehet benne annyi tisztelet, hogy elmaradjon a valagán, mert fájna neki nem rányomni a gombra a csupasz valag mellett... Mikor szingli voltam és foglalt emberek szivecskézték a képem, akivel nem voltam olyan viszonyban, hogy ez indokolt legyen (nyilván egy barátomtól okés lenne, de egy évfolyamtárstól vagy kollégától vagy akár egy idegentől, akivel kétszer beszéltem talán... Pff...) csak szánakozva néztem, hogy szegény párja egy ilyen alja emberrel van együtt...
2020. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát ezt nagyon szépen megfogalmaztad! Teljesen igazad van.
2020. febr. 5. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!