Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, kiakadnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kiakadnátok, ha a párotok adna az exének pénzt (egy komolyabb összeget, amivel viszonozna egy régi szívességet)? És féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

1.5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel.


Az exem még régen segített beindítani a vállalkozásom (nélküle nem ment volna), akkor nem volt pénzem, szakításkor nem volt téma, így nem osztoztunk... csak lazán megállapodtunk, ha segítség kell neki bármiben, szóljon, mert jövök neki egy szívességgel...


Most, így majd 3 év után kérdezte, hogy tudnék-e segíteni, mert szüksége lenne egy komolyabb összegre. - Részemről rendben lenne, mert tudom, hogy "tartozom", a saját pénzemről lenne szó, de azért feltűnne a barátnőmnek, így jó lenne megbeszélni.

Ti hogy reagálnátok? Kiakadnátok, féltékenyek lennétek, stb.?

29/F


2020. febr. 5. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezen megsértődik/behisztizik a barátnőd, akkor jobb is, ha még most derül ki. Szerintem ez így egy tök korrekt hozzáállás, nincs min problémáznia.

33N

2020. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Pfff.. Hát, nem tudom, mit szólnék...

Most azt mondom, hogy semmit, tartozol neki, kifizeted, ez így becsületes. Ha közös lenne a kassza, az már azért bonyolítaná.

2020. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Adj neki kölcsön, de papírozd le rendesen. Nem csak ígéretre menjen.
2020. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
#3: Mit papírozzon le? HOgy "visszaadja" a "tartozását"? Értelmezd már, mit ír a kérdező!
2020. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Ha közös lenne a kassza" - Egyrészt az én vállalkozásom termeli a pénzt, de olyan szinten közös pénz, hogy szeretnénk saját házat építeni (még nincs konkrét terv, de benne van, mert szeretnénk gyereket).


És nem kölcsönbe adnám, hanem ajándékba (és nem is megyek bele, mire kell neki, mert nincs közöm hozzá).

2020. febr. 5. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi gond nincs. Mondd el a barátnődnek is, hogy ez miért van, meg kell értenie.
2020. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy ezt kifejtetted így azt mondom, hogy persze, add vissza a tartozàsodat, ezt mondd meg a párodnak is, hogy ez a helyzet, ha nem érti meg akkor ott már nagy baj van.
2020. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem is feltétlenül a tartozás / pénz miatt vannak kétségeim, inkább az, hogy az exemnek adom...


A nők kicsit bonyolultak, és inkább abból lenne kellemetlenség, hogy mit foglalkozom a volt barátnőmmel, érzelmi alapból adom-e a pénzt, stb.

2020. febr. 5. 19:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor tartozol neki, és azt akarod megadni vagy ajándékként adnád a régi támogatásáért cserébe?
2020. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csináld amit jónak érzel. és hagyd a barátnődet, hogy reagáljon a maga módján.
2020. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!