Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rossz érzés az ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz érzés az ha már az exeid házasságban élnek, csak te nem?

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nem rossz érzés.
2020. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Azért érzed így mert most jöttél rá, hogy benned van a hiba, és nem bennük volt.


NE várd a "NAGY Ő" partnert! Jó lesz az, aki éppen ott van melletted.

2020. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nem rossz legalabb 2 eseten. majd ha 1 konkret ex is hazas lesz, az rossz lesz
2020. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert te is erre az életre vágysz, de nem tartasz ott, ahol ők. Úgy érzed le vagy maradva. Plusz ezek szerint ők tudtak olyat találni, akivel elkötelezték magukat. Te pedig erre velük nem voltál alkalmas, így némi kisebbségi komplexus is előjött.

De totál felesleges mások életét a sajátodhoz hasonlítanod. Mindenkinek más ütemben történnek az események az életében, nem is vágyik mindenki ugyanarra. Viszont ha más életével vagy elfoglalva a sajátod helyett, az tuti nem segít egyről a kettőre jutni.

2020. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Haat nekem cseppet sem az. A sracokat sajnalom akik kifogtak oket. Mondjuk lehet hogy nekik ok az idealisok, de nekem nagyon nem voltak azok
2020. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Engem abszolút nem zavar. Amúgy is csak egyről tudok, aki házas. Arra nem vennék mérget, hogy boldog is.
2020. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szar lehet ràjönni, ha nem mindenki màssal volt baj, hanem veled. Nàlam nincs ilyen gond. Egyik exem se hàzas, én igen. Volt aki meg is keresett hogy kezdjük újra😂😂😂szànalmas.
2020. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

amilyen emberek mellett kikötöttek.. nos egyiket se irigylem.


Én sokkal jobb "parti" voltam/vagyok mint azok a csöves, nem dolgozó, tróger alkeszok... most már több mint való ők is rájöttek erre sok év távlatából, hogy rosszul döntöttek amikor meghozták a döntésüket.

2020. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hála a jó istennek hogy lelépett, azóta munkát váltottam, van pénzem, házat vettem, több milliós autót, ex anyós após szeme majd kifordult a helyéről amikor láttak több év után😂 Nekik köszönhető részben hogy szétmentünk, de ez a legjobb ami történt velem igy utólag visszagondolva. Ja amúgy azóta megházasodott, de úgy hallom nem igazán jól működik 😁
2020. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!