Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, h eddig senkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, h eddig senkinek, most pedig sok csajnak felkeltettem az érdeklődését?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. Jó ideje szingli voltam. Elvoltam a kis világomban. Próbáltam fejleszteni magam, tanulni, sporrolni h könnyebben találjak barátnőt.

Végre találtam is. Oda vagyok érte. Mióta összejöttem vele, más nők is elkezdtek érdeklődni felém. Mintha elkezdtem volna vonzani őket. Mivel magyarázható ez?


2020. febr. 21. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Csak sima szerencse lehet, mert mint írod sokat nem változtál, az intellektusod egészen biztosan nem kiemelkedő, így marad a vakszerencse maga.
2020. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember kivirul, még az arca is szebb, kisimultabb, más lesz a kisugárzása, hogy ha barátnője van, ha szerelmes. Ennyi az oka.
2020. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is megfigyeltem. Volt most egy induló kapcsolat-szerűségem, és ahogy "összejöttünk", valahogy rögtön elkezdtek érdeklődni többen. Egy lány kerek-perec leírta, hogy hívjam már el randira...

Azóta vége lett a dolognak, és ismét a kutya sem érdeklődik utánam.

2020. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Más lett a kisugárzásod. Eddig a "homlokodra volt írva", hogy szingli vagy és nagyon szeretnél találni valakit. Ettől kicsit görcsös szokott lenni az ember. Most, hogy már nem keresel, megnyugodtál, sokkal vonzóbb lettél a másik nem számára.

Ezt a páromon figyeltem meg annak idején. Nem volt egy nagy szám, sz@rul csajozott, hülye dumája volt, a lányok visszautasították. Ez nem szegte kedvét, próbálkozott tovább. Amikor megismerkedtünk, nekem tetszett. Szerencsére nálam nem próbálkozott a hülye csajozós dumáival, amit másoknál bevetett.

Miután mi összejöttünk, csodák csodájára azok a lányok is elkezdtek utána érdeklődni, akik előtte simán lepattintották.

2020. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rockarc ***** válasza:

Extrovertalt vagy es a masik torodese helyretette az egodat. Nem fog sokaig tartani, mert az elso komolyabb konfliktusnal megzuhansz es onnantol mar nem fog tudni ferfikent tekinteni rad.


Ha nem akarsz igy jarni, akkor komoly onimeretbe kezdesz. De az iraskepeden latszik, hogy ez nem fog megtortenni, a kitartas nem a te mufajod.


43F

2020. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen pozitívak itt egyesek....
2020. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!