Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a hibás örökké?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a hibás örökké?

Figyelt kérdés
Mellettem egy férfi sem találja meg a boldogságot, de mások mellett meg persze megtalálják. Van olyan exem, aki már házas is. Nekem mindenki csak hazudni tud, átverni, kihasználják a kedvességem, de más nőt meg tudnak szeretni, becsülni.
2020. febr. 22. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy tényleg magadban kell keresni a hibát... ha nem jól választasz, annak is van oka
2020. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz.
2020. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl csimpaszkodó vagy olyan pasival, aki igényli az egyedüllétet.


Vagy éppen túl távolságtartó vagy olyan pasival, aki igényelné az együttlétet.



Nem írtál konkrétumot, így neked kell ezt a problémát átlátni.


Én pl szeretek otthon ülni, így nem kezdek kapcsolatba olyan nővel, aki gyűlöl otthon lenni hétvégente és csak aludni jár haza...

2020. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert legalább havonta párszor, de néha még naponta is felteszed a kérdést, a válaszok nem érdekelnek, fürödsz az önsajnálatban és változtatni sem akarsz.
2020. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Emiatt a hozzáállás miatt... Igen, az emberek önzőek, szemetek, de ettől még talpon kell maradni. Jobban meg kell szűrni, kit engedsz közel magadhoz.
2020. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kedvesség helyett építs ki határozottságot, nézz a dolgok mögé, és ne hagyd magadat! Légy erős, dominánsabb!
2020. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Évek óta írogatod ki az exedről a kérdéseket és nem tudod őt elengedni, gondolatban ragaszkodsz hozzá, ezért nem tudsz továbblépni és 9önmagadat zárod ki abból, hogy bárkivel boldog legyél.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2020. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!