Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bizonytalan vagyok, az idö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bizonytalan vagyok, az idö megadja a választ?

Figyelt kérdés

Több rövidebb kapcsolatom volt az utóbbi idöben , amelyeket pasik kezdeményezték és én miért ne alapon belementem . 2-3 volt csak , az utóbbi par evben , mert nem mondtam igent mindenkinek

Amikor belementem a kapcsolatokba , azt éreztem , hogy jó döntés , stb , de pár hét után láttam , hogy mégsem.

Olyankor idöt kértem , és 2 hétig hiányoztak , utána 3-4 ik héten kezdett bevillanni , hogy uramatyám , mit láttam ezekben az emberekben

Azt hallottam , hogy ha bizonytalan vagy egy kapcsolatban , kérj idöt , és azon gondolkodom, ha ez valóban hatásos e, segit e pár hetes egy hónapos gondolkodás eldönteni , hogy megfelelö ember mellett vagyok e , vagy a szünet semmiképp nem tesz jót ? Én már nem bizok a döntéseimben .

Vajon az idö megmutatja , ha igazi a kapcsolat , vagy nem ?



2020. febr. 22. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem voltál szerelmes. Nem kell sok idő ahhoz, hogy az ember szerelmes legyen. Igazából ha nem érzed az első 1-2 randin, akkor szerintem abból soha a büdös életben nem lesz szerelem. Ha viszont szerelem, azt nemhogy 2 hét alatt, de 2 év alatt is igen nehéz kiheverni.
2020. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Ha már időt kérsz, abból az eszesebbek levágják, hogy nem terem többé babér.


Mennyi nálad az ismerkedési fázis, az első tali magasságáig?

2020. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megmutatja, de nem úgy, hogy azon agyalunk, hogy jó döntés-e vele lenni vagy nem, hanem úgy, hogy együtt töltünk minél több időt, ezalatt átélünk sok-sok mindent (pozitív és negatív dolgokat egyaránt) és azalatt kiderül, mivé fejlődik a kapcsolat. Éppen ezért nem vagyok híve a szünet tartásának sem.
2020. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg a puding próbája az evés.

Azaz a rendszeresen találkozásokból, beszélgetésekből, tettekből hamarabb leszűrőm, hogy merre billen a mérleg.

Átgondolnom az egészet pedig elég 1-2 nap.

2020. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtalálod az igazit, nem fogsz benne kételkedni. Egyértelmű lesz számodra, hogy ő kell és kész.

Ahhoz, hogy ezt az embert felismerd, már jóval előtte meg kell tudnod fogalmazni azokat a tulajdonságokat, amiket semmiképp sem akarsz látni a párodban, és azokat is, amikkel mindenképp rendelkeznie kell.

Ehhez azonban nagyon alapos önismeret szükséges, ami a kérdésed alapján szerintem hiányzik.

2020. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most életemben elöször az az érzésem, hogy megtaláltam , sok év után , végre . De nem tudom ha kölcsönös , mert ö nem áll készen kapcsolatra, csak szórakozni akar

Ha kilépek az életéböl egy idöre , rájöhet arra, hogy fontosabb vagyok neki mint hitte?

2020. febr. 22. 18:02
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze rájöhet arra is , hogy annyira sem , amennyire hitte

Megkérnélek , szigorúan a kérdésre válaszoljatok

2020. febr. 22. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!